Enemy Territory Quake Wars błąd PunkBuster

Cześć.

Jako miłośnik Enemy Territory Quake Wars, z nieukrywaną przyjemnością stwierdziłem, że ETQW nadal żyje, ale do rzeczy.

Parę dni temu zainstalowałem ETQW w wersji 1.4. Odpaliłem grę i niestety był tylko jeden serwer. Coś nie dawało mi spokoju i pogrzebałem trochę w necie gdzie to stwierdziłem, że należy zaktualizować grę do wersji 1.5. Znalazłem patch i oczywiście zainstalowałem go.

Po uruchomieniu gry ujrzałem na liście prawie setkę serwerów – no i już jest pięknie pomyślałem, ale niestety nie tak do końca gdyż mój entuzjazm rozbił się o, PB, który wywalał mnie z serwera z kodem błędu A1313C2.114.

Wiadomo, że PB nie wpiera już ETQW, ale jednak pozostali jakoś grali na serwerach z PB?

Troszkę mnie to zniesmaczyło gdyż przegrałem w tą grę masę godzin jako „wolny strzelec” oraz przez krótki czas prowadząc dywizję ClanPoland jako !CPL!Snyke i jak sięgam pamięcią nigdy ETQW nie sprawiało takich problemów.

Pobrałem z sieci plik pbsetup.exe no, ale jak się spodziewałem na liście gier nie widniało ETQW. Grzebiąc dalej w sieci natknąłem się na plik pbsetup.exe na liście, którego było ETQW i co ciekawe za pomocą tego liku PB zaktualizowało się do wersji (v2.114 | A1313) (v1.685 | A1313 | C2.114) – czyli wszystko, z PB powinno być ok., ale nie jest gdyż nadal wywala mnie z serwera z tym samym błędem. Gra została przeinstalowana, dwukrotnie. W filtrach gry wszystko ustawione na „nieważne” oraz zaznaczone PB a serwer jak wywalał tak wywala.

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu, ale pod platformę XP. W sieci jest jakaś tam niby konfiguracja pliku PB, ale dotyczy ona Win 7 a ja potrzebuje (niestety z konieczności) pod XP.

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

tez mam ten problem także mógł by ktoś pomóc

SnykeShadow dał bys linka do tego pb?

Znalazłem rozwiązanie problemu.

Musisz pobrać z sieci i zainstalować patch 1.5. Następnie wchodzisz na dany serwer.

Otwierasz konsole Ctrl + Alt + Tilde i wpisujesz komendę pb_Security 0 (naciskasz Enter) następnie pb_Security 1 (Enter) Twoja gra automatycznie pobierze aktualne Pb z tego serwera gry.

Wszystkie serwery posiadają tą samą wersję Pb. Gra śmiga aż miło

dzieki wielkie