Enemy Territory:Quake Wars-wymagania i inne

Witam fanów taktycznych FPS’ów a m.in. Wolfenestein:Enemy Territory.

Otworzyłem ten temat, aby prowadzić dyskusję o ET:Quake Wars.

Pytania:

1.Czy znacie już wymgania sprzętowe ? (wiem tylko, że gra będzie na zmodyfikawynym silniku Dooma 3)

  1. Kto z was ma zamiar grać w ET:QW i czy znacie już jakieś klany tej gry( wiem,że Polacy jako pierwsi na świecie utowrzyli klan któregoś UT 200… zanim wydano grę :smiley: )

Zastanów się trochę.

Z twojego postu wynika, że owa gra jeszcze nie wyszła, a już są klany powiązane z tą grą?! :?

Klany będą jak gra wyjdzie.

Przecież to oczywiste :slight_smile:

O klanach piszę z wyprzedeniem, a kto zabrania założyć klan przed wydaniem gry ?! Przecież napsiałem, że tak zrobili Polacy w przypadku Unreal’a Tournamenta 2k…

Dla zainteresowanych: ET:QW wyjdzie na początku 2007 roku.

Czytałem że wymagania będom kosmiczne, leczy Prey też podobno był na ulepszonym engine D3. A on ma dość małe wymagania…

Problem w tym, że w ET:QW będą ogromne mapy, ale mam nadzieję, że do płynnej gry wystarczy: Athlon 64 3500+, 1GB RAM i GF 7600 GT 256 MB, bo na takim sprzęcie Prey śmiga :mrgreen:

Na moim złomku chodził (prey) na Medium… Ale nielubie ET więc i tak niebęde grał :stuck_out_tongue:

Zapraszamy do pierwszego polskiego serwis Enemy Territory: Quake Wars pod adresem http://www.QuakeWars.com.pl