Enemy Territory - wysokie pingi

jak można obniżyć pingi w ET? przeglądałem inne tematy ale na ten temat za dużo nie znalazłem. pisało coś o konfiguracji połączenia, ale za bardzo nie wiem o co z tym chodzi. w czasie gry mam powyłączane programy typu gg czy p2p. jakby ktoś miał jakieś wskazówki, to byłbym wdzięczny

mam neo 512

Może przekroczyłeś limit?

Jakie masz te pingi?

Zobacz na innych serwerach.

wchodze na serwery na których jest ping 50-70. W czasie gry to jest już około 150-400, a czasami przez kilka sekund jest komunikat “connection interrupted”…

limit transferu? - to chyba nie

słaby intenrnet. ja mam neostrade 1024 i hula jak ta lala, pingi mniej niz 50. gra sie jak żyleta.

ale przy 512 tez powinno byc ok.

Net masz wystarczający

Ja na 256 kb/s mam pingi po 40-60

Przeinstaluj ET i zauktalizuj pb (folder pb - klikasz na pbweb)

zaktualizowałem pb i trochę pomogło. teraz są 80-200. da sie grac. a o co chodzi z tym plikiem .cfg??

Ja miałem 128 i pingi max 60 były, na rozumnych serwerach.

Plik *.cfg to plik konfigu, czyli konfiguracji gry(zapisane są tam twoje ustawienia gry. Najwżniejszym plikiem konfigu jest etconfg-> etpro-> twój profil->etconfig.cfg. Tam są zapisane ustawienia gry, które można zmieniać.

Oczywiście jest wiele innych plików cfg.

A jak zmniejszyć ping. Powyłączać wszystkie aktywne programy(gadu, a już na pewno p2p). Zoptymalizować cfg dla swojego kompa.

Dodam jeszcze swoje pytanie. Jakie wartości powinny mieć ustawienia netu dla szybkości 512(wcześniej miałem net 128 i miałem pod niego ustawione), chodzi mi o rate, itd. Wlazłem kiedyś na stronkę polskiego forum et i był opis, ale że nikt o to nie dba to nie da się tam wejść.