Enemy Territory - zasuwa jak szalone!


(Janek M) #1

Niedawno zacząłem używać niezłego configa, z dużą ilością FPS. Bardzo dobrze m isię na nim gra, ale jest problem. Gra zaczęła zasuwać jak szalona, gdy włączam ET, ta tapeta z tyłu śmiga bardzo szybko. Podczas podłączanai do serwa te cyfry oznaczające chyba próby albo czas podłączania się do serwera też śmigają jak powalone, chyba w setnych sekundach. Gdy stwarzam serwer i jestem na spectatorze TO TEZ ZASUWAM, wystarczy że jeden raz klikne i wyleci pół magazynka. Chciałem sobie pograć z botami ale sie nie da. I tu moje pytanie: jaka komenda jest odpowiedzialna za to co napisałem? Chciałbym aby wszystko wróciło do normy. Na ETPro tak się nie dzieje. Pozdrawiam.


(Dod) #2

a to nie czasami jakiegoś rodzaju cheaty ?


(Janek M) #3

Z tym pół magazynkiem to jest jak serwer postawie. Gościu też biega jak szalony! A co do cheatów- nie gram na czitach i jestem im przeciwny. Pzdr.


(Dod) #4

aaaaaa to już rozumiem, masz poprostu w cfg wpisane wartości maksymalne dla zmiennnych np: na bieganie (maksymalna szybkość dozwolona na serwerze) i jak zakładasz serwa to bierze on wartości z cfg :stuck_out_tongue:

Usuń cfg i po sprawie lub poprostu zmień kilka wartości odpowiadających za szybkość biegu etc.


(Patryk Zienowicz) #5

Aaaaaaaa.... Jak sie robi serwy do ET??? (najlepiej bezpłatne)


(Dod) #6

wchodzisz w create game, wybierasz mape i bierzesz start...