Enemyterritory zacina

Dziś zainstalowałem grę Wolfenstein- Enemy territory. Wgrałem najnowszą łatkę (2.60), mod (etpro 3.2.4) oraz wyszukiwarkę serwerów (The All-Seeing Eye). Kiedy podłączam sie do jakiegokolwiek serweru polskiego lub zagranicznego gra zaczyna ściągać jakieś pliki mające od kilku kb do kilkunastu mb. Poza tym gra strasznie przycina. Zdarza się tak, że klikam na myszkę i po kilku minutach (!) karabin wystrzela. Dzieje się tak nawet na pustych serwerach i najniższych detalach. Spośród kilkudziesięciu nie znalazłem takiego, na którym gra chodziłaby płynnie.

Mam kompa:

sapphire 9550 128mb

AMD athlon 1800+

512 RAM

Są ta mapy na których będzie się toczyć gra w danej kampani. :slight_smile:

to jest normalne poniewaz zalezy od pinga serwera ( z boku masz napisane ile obecnie wynosi) … a siagaja sie nowe mapy na ktorych rozgrywa sie walka :smiley: … z czasem jak juz bedziesz mial wszystkie to nic nie bendzie ci sie sciagalo … ja mam teraz ET ktore zajmuje okolo 1GB i bardzo zadko mi sie cos sciga

A Tak Wogole To Dobry Wybor … Wedlug Mnie To Najlepsza Gra Sieciowa (Cs wymienka :stuck_out_tongue: )

Aby najlepiej pograć w ET wybieraj serwery z najmniejszym ping. Jeśli masz dobry komputer przycinanie się gry nie zależy od detali czy czegoś innego ale od Twojego łącza. Jeśli grasz w ET najlepiej wyłącz wszystkie programy korzystające z internetu typu. bearshare, gadu gadu. Graj na serwerach z etpro i punkbuster (antycheat) ponieważ na zwykłych serwerach grasują cheaterzy i gra staje się niemiła. Pozdrawiam.