Energetyka na PK czy Inż. Środowiska naAGH w Krakowie? Ważne

Dostalem sie na to i na to, proszę was bardzo, poradżcie mi gdzie iść studiować, oba kierunki mi sie podobaja, jest po nich ogrom pracy… z gory dziękuję

dla zainteresowanych wyniki matury

"polski podst. pis. 77%/ podst. ust. 75%

ang podst. 100% / rorsz. 76%/ ust. podst. 90%/ ust. rozsz. 85%

mat podst. pis. 94% / rorsz. pis. 56%"

ps. poprzednie mój nick to pawelje, dawno z niego nie korzytalem więc zostało najwidoczniej usunięte

Energetyka - w najbliższych latach ta branża będzie się rozwijać jak żadna inna.

Jednak załapać się do pracy w energetyce nie jest tak łatwo z tego co kiedyś czytałem…

macie moze jakichs znajomych po izn srod/ energetyce? Czy macie jakieś porownanie w stosunku do agh vs pk?

Tylko AGH!! Jako student PK, na WM, powiem Wam szczerze, że to jeden wielki syf! Dlatego jest zamawiany, bo nikt nie chciał tam chodzić… Wykłady, profesorowie to jedno nieporozumienie… Na AGH super jest lokalizacja, mam tam znajomych i chwalą. Ranking wysoki, na stronie jest wszystko pokazane. Na PK kiepsko jest bo trzeba krążyć między wydziałami… Lekcje od 7 do 21… Masakra… Nie szanują, a sprzęt to tylko na zdjęciach jest taki ładny… Nic nie uczą ciekawego… Przeglądając notatki z AGH kumpla i słysząc opinie, to polecam tylko AGH!! W sumie trudniej się tam dostać, więc jednak coś to oznacza! Ja żałuję, że poszedłem na PK… Tak wszyscy chwalili i mówili że mnóstwo praktycznych zajęc i nic z tego nie było…

tak sie sklada ze napisalem ten temat i jednak wybralem sie na PK WM na energetyke i za duzy poziom to tam nie panuje musze przyznac… lekcje od 7 do 21? bez przesady, chyba ze wlizas w to 4godzinne przerwy… syf jest, ale nie martw się, jestem rdzennym krakusem i pozostali znajomi z aghu potwierdzaja ze i u nich tez jest syf… na którym roku jesteś?