Energy 2000 -mp3

Hej.

Mam pytanie dotyczące muzy. Czy muzyka która jest na ich stronie dosŧępna do pobrania jest legalna?? Bo chyba tak, ponieważ oni sami ją udostępniają.

Czekam na odpowiedź

TAK

a te których nie ma na ich stronie są legalne?

TZN?

Chodzi ci o p2p??

Jesli tak to zalezy,jak są to utwory artystów którzy wyrażaja zgode na udostepnianie to tak.W muzyce klubowej troche inaczej jest niz w wielkich wytwórniach muzycznych i nie któe piosenki mozna sciagac bez obawy

mam od kumpla Sylwester Energy 2000 2006/2007 nagrywany z radia Party i nie wiem czy jest to zgodne z prawem

Hmy no to jest trudne zagadnienie.Musi się ktos inny wypowiedziec.ale wydaje mi się iż tak.

BTW: skoro udostępniaja wszystkim na swojej stronie i nie ma paragrafki przy tym iz nie mozna sciągac czy nagrywac to wydaje mi się iż można bez obawy.Inaczej było by jakies zastrzeżenie.A w dodatku Energy przy wizycie w klubie daje darmową płytkę.Wiec … wnioski nasuwają się same.

mam dostęp do Windowsa XP, na MSDNAA, czy gdybym sobie spiracił winde z netu to było by to legalne, bo mogłem ją legalnie zdobyć?:>

Co to za porównanie??

Czytaj od poczatku co napisełm.Nie wszystkie piosenki co są na płycie energy są chronione prawami.

Djablo podasz linka do tego techna ?? plz