Enermax Twister Storm Wentylator

Witam

Mam pytanie czy mogę zamontować 4 szt wentylatorów Enermax twister storm 1.44 ampera na 12 V. ogólnie mam ich 8 szt , 4  chcę wymienić,  i czy po prostu zasilacz to uciągnie

Mój specyfikacja:

 i core 5 750 2,66 podkręcony na 3,46

16 GB w czterech kościach

Grafika to GTX 760 4 gb

zasilacz to 600 W ocz

Dysk HDD 500 Gb CW

SSD 120 GB CRUCIAL

Jeden wentylator pobiera moc 17,3W czyli czyli cztery będą pobierały  69,1W przy założeniu, że zasilacz  to OCZ Stealth XStream 600 SXS, który ma 4 linie +12V o obciążalności 18A każda, czyli o łącznej mocy 580W (nie podałeś dokładnego typu) spokojnie podoła temu zadaniu.

Przepraszam za pytanie, ale  po co Ci takie szybko obrotowe (3500 Rpm) i głośne wentylatory do obudowy komputerowej chcesz z kompa odkurzacz zrobić. 

Te wentylatory są więcej warte niż ten procesor, zamiast ładować pieniądze w pierdoły dołóż do zmiany platformy, chyba że faktycznie helikopter budujesz

Witam i dziękuje za odpowiedzi

Helikopter nie ale stawiam na wydajność a nie na ciszę w planie mam jeszcze go podkręcić, w tym celu zamontowałem regulator obrotów , dlatego nie zawsze będą chodziły na maxa, dodałem chłodzenie  od PC Silencium Grandis 1236 , tam są dwa wentylatory i tam już dwa chcę wstawić.Dziękuje szczególnie za odpowiedz Ja$ bardzo na temat. Sprawę uważam za zamkniętą

Mam pytanie do Ja$ ten zasilacz to  Zasilacz OCZ ModXStream Pro 600W

Chcesz wydajności chłodzenia - zmień chłodzenie procesora na wydajniejsze i pastę. Naprawdę nie potrzebujesz aż 8 wentylatorów w obudowie. To jest  przesada, jakkolwiek duże OC zrobisz.  Widzę po specyfikacji, że ten zestaw nie wydziela dużych ilości ciepła.

OCZ ModXStream Pro 600W ma po 25A na dwóch liniach 12V (razem 504W). Z tym karkołomnym zadaniem sobie poradzi. 

Witam posłuchałem was zarzuciłem pomysł z enermaxami zmieniłem pastę  na gelido mam 50 stopni w stresie w aid 36 max wentylatory jedna będą ale be quiet! Shadow Wings SW1 120mm High-Speed . Pozdrawiam