ENG vista -> PL


(Filiplempa) #1

Witam;

Zamierzam kupic amerykanskiego laptopa z oryginalna vista po angielsku. Czy mozecie mi wytlumaczyc jak ustawic ta viste zeby byla w jezyku polskim?

dzieki


(Jacek Bydgoszcz) #2

Będziesz miał możliwość zmiany języka jedynie gdy będzie to Vista Ultimate.Język polski można wtedy ściągnąć przez aktualizacje.


(Wojtaz131) #3
Będziesz miał możliwość zmiany języka jedynie gdy będzie to Vista Ultimate.Język polski można wtedy ściągnąć przez aktualizacje.

Mam ten sam problem, robiłem wiele razy aktualizacje i nie ma Polskiego :?

W ustawieniach regionalnych nie ma opcji "Install new language" :?


(Kubakuderski) #4

w ultimate extras inne pakiety językowe....


(Climer26) #5

:arrow: Pakiety językowe Windows Vista 32/64-Bit all languages: http://keznews.com/3634_All_35_official ... _x32___x64 Nie sprawdzałem czy działa, ale daje 99,9% ze działa, pewnie tylko na Vista Ultimate i Enterprise. Można zainstalować także przez aktualizacje: http://www.vista.pl/articles/art,544/ na stronie znajduje sie opis pobrania i zmiany języka. :slight_smile: :-o 8) :stuck_out_tongue: :wink: ---> Ściągnąłem Angielski ze strony i zainstalowałem, zmieniłem i działa, chciałem zobaczyć: Speech Recognition :mrgreen: :slight_smile: :stuck_out_tongue: :wink:


#6

silg3 , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Climer26) #7

http://www.froggie.sk/download.html Vistalizator v1.36 Działa na wszystkich wersjach Windows Vista

http://www.froggie.sk/screens.html