ENG vista -> PL

Witam;

Zamierzam kupic amerykanskiego laptopa z oryginalna vista po angielsku. Czy mozecie mi wytlumaczyc jak ustawic ta viste zeby byla w jezyku polskim?

dzieki

Będziesz miał możliwość zmiany języka jedynie gdy będzie to Vista Ultimate.Język polski można wtedy ściągnąć przez aktualizacje.

Będziesz miał możliwość zmiany języka jedynie gdy będzie to Vista Ultimate.Język polski można wtedy ściągnąć przez aktualizacje.

Mam ten sam problem, robiłem wiele razy aktualizacje i nie ma Polskiego :?

W ustawieniach regionalnych nie ma opcji “Install new language” :?

w ultimate extras inne pakiety językowe…

:arrow: Pakiety językowe Windows Vista 32/64-Bit all languages: http://keznews.com/3634_All_35_official … _x32___x64 Nie sprawdzałem czy działa, ale daje 99,9% ze działa, pewnie tylko na Vista Ultimate i Enterprise. Można zainstalować także przez aktualizacje: http://www.vista.pl/articles/art,544/ na stronie znajduje sie opis pobrania i zmiany języka. :slight_smile: :-o 8) :stuck_out_tongue: :wink: —> Ściągnąłem Angielski ze strony i zainstalowałem, zmieniłem i działa, chciałem zobaczyć: Speech Recognition :mrgreen: :slight_smile: :stuck_out_tongue: :wink:

silg3 , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

http://www.froggie.sk/download.html Vistalizator v1.36 Działa na wszystkich wersjach Windows Vista

http://www.froggie.sk/screens.html