English Grammar in Use


(Siaryx) #1

Witam,

Mam nastepujacy problem. Kupilem ksiazke do nauki gramatyki jezyka ang (jak w temacie). Do ksiazki byla dolaczona plyta CD z cwiczeniami. Zeby z niej korzystac musi byc ona caly czas w stacji CD. Zrobilem jej obraz Alcoholem ale za cholere nie chce w ten sposob chodzic. Wciaz domaga sie umieszczenia plyty w stacji CD. Moze ktos mial ten problem? Dziwne troche,ze z grami da sie tak robic a jakas plytka dolaczona do ksiazki jest tak skutecznie zabezpieczona.

Plizzzz, pomozcie


(Monczkin) #2

Więc wkładaj płytę - co to za problem ??

Proszę poprawić błędy - na forum używamy polskiej pisowni.


(qrczak13) #3

A montujesz obraz w wirtualnym napędzie?


(Siaryx) #4

Pewnie że można, tylko wtedy po co powstawały takie programy jak Alkohol? Po prostu bez płytki jest szybciej i wygodniej. Zważywszy na to,że używam laptopa to w przypadku płytki musi on raczej być na jakiejś stabilnej podstawie, a moje kolana nie zawsze to gwarantują.

Złączono Posta : 17.11.2006 (Pią) 12:57

Tak, obraz jest zrobiony alcoholem i jest zamontowany w napędzie. Cały program ładnie się nawet instaluje z obrazu ale potem już nie chce chodzić. Żąda płyty.


(Zbych ) #5

Były jakieś sposoby programowe na obejscie tak zabezpieczonej płyty (obrazu płyty) ale to musisz już sam poszukać w "google" programy są na granicy prawa więc nie można ich tu na forum "przedstawiać" , inną powszechnie stosowaną metodą jest odłączenie napędu CD/DVD.

Może jeszcze inaczej, podczas uruchamiania programu spróbuj przytrzymać wcisnięty klawisz Ctrl lub Shift


(sdar) #6

i co miał wnieść Twój post do tematu? :?


(Nowy10) #7

tzn? co to daje?

pozatym na okladce masz dane producenta, zadzwon i spytaj jak to zrobic w laptopie i czy jest plyta zabezpieczona

Złączono Posta : 17.11.2006 (Pią) 13:20

odp na ta sugestie


(Siaryx) #8

Czy nikt nie mial takiego problemu?