EpsonSX205 problem z tuszem

Witam!

Proszę mi powiedzieć dlaczego drukarka nie odczytuje tuszu jako oryginalny, skoro on oryginalny jest!

Nie wiem co mam robić, bo mam ważne dokumenty do wydruku!

Pilnie proszę o pomoc!

:frowning:

Z tego co wiem to Epson nie blokuje wydruku mimo pojawienia się komunikatu o nie oryginalności tuszu. Tusz może być nie oryginalny mimo, że wygląda na oryginalny. Problem może być z zaśniedziałymi stykami na karcie od tuszu. Poza tym Epson ma czasem dziwne zachowanie :expressionless: niestety.

Po prostu w pewnej chwili musi być okienko z napisem typu czy chcesz kontynuować pracę/drukowanie… (blabla), wtedy naciśnij tak :slight_smile:

StaraPokrzywa , ostatni raz zwracam uwagę na nazywanie tematów. Przeczytaj w końcu zasady zakładania tematów na forum. Popraw tytuł, inaczej wyciągnę konsekwencje.

Niestety,ale blokuje- chyba że masz jakiś inny program do obsługi tego urządzenia, który omija tą przeszkodę…?

thx.

Spróbuj aktualizacji oprogramowania od drukarki może to coś pomoże :)ale tylko może :slight_smile:

może to ja miałam być modelką… :evil:

Jeśli nie rozpoznaje oryginalnego tuszu jako oryginalny to albo coś z oprogramowaniem albo z tuszem nie tak. wtedy wszystko jest możliwe. nawet to ze jesteś modelka :expressionless:

Dlatego po pierwsze pisze o aktualizacji softu od oprogramowani drukarki :|. inne wyjście to oddać drukarkę do serwisu.

Można wyjąć i włożyć ponownie pojemnik z tuszem i równie dobrze może to załatwić sprawę.