ePUAP, nie można się zalogować

Dziala wam logowanie do epuap, poprzez login i hasło(profil zaufany)?

Na Chrome/ium działa, a na Firefoksie już nie.
Próbowałem okno prywatne, wyłączać dodatki, czyścić historię itd. i niestety nie pomogło.
Raz na ile ja mi potrzeba to zaloguję się na „chromowatej” przeglądarce.
Na czystym profilu Firefoksa pewnie by działało, ale szkoda mi ustawień tworzonych przez kilka lat.

Edit.: Sprawdzałem przed chwilą i na czystym profilu Firefoksa też nie działa.

Edit2.: Już działa w Firefoksie. Problemem była nie prawidłowa godzina. Po włączeniu synchronizacji godziny z internetem zaczęło działać.

Mam edge(jest na chromium), a nie działa.

Często takie problemy stwarza zbyt wysoki poziom ustawień prywatności.
edge://settings/privacy
obniż na podstawowy, odkliknij zapobieganie śledzeniu i powinno działać. I nie , nie testowałem czy działa.

Też nie pomogło

  1. Napisz co robisz po kolei i co ci się pojawia na ekranie.
  2. Był komunikat:
Informujemy, że od soboty 28 października do niedzieli 29 października do godziny 23:59 część e-usług może być niedostępna. Planowa przerwa wynika z koniecznych prac serwisowych. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki.

Może usługa nie jest w tym czasie cały czas dostępna, z tym że kolejne próby zalogowania należy przeprowadzać po zamknięciu i ponownym otwarciu przeglądarki.
3. Edge to jednak nie Chrome, bo M$ sporo poprzerabiał po swojemu.

Mnie w Firefox już działa przy pomocy mObywatela / klasycznym hasłem (od niedawna mogę też dowodem z warstwą elektroniczną).

Nie próbowałem dowodem (przy pomocy eDO App), a od konta bankowego mam już bardzo odpięty profil (jest tylko pośrednikiem do weryfikacji a nie metodą logowania, wtedy bank mi daje komunikat o braku przypiętego konta i sugeruje utworzyć nowe = taki stan mi odpowiada).

Ja loguję się przez login i hasło(profil zaufany).

edit:

Jednak adguard blokuje, gdzie zgłosić?

Spod ikony AdGuard co otwiera taki specjalny formularz:

i np. AdamWr sprawdzi jak ma profil ePUAP:

Ikona spod dodatku ma przewagę, że od razu przechwytuje listy (aktywne subskrypcje) i URL do zgłoszenia, jedynie ty musisz zrobić samodzielnie dwa zrzuty z zamazaniem prywatnych danych.

Jak masz chęci ręcznie wypełniać to możesz do zakładek dodać:

https://agrd.io/report

Przy czym pewnie dopiero w poniedziałek po 8 rano ktoś oceni jaki filtr i lista filtrów psują strony i dlaczego tylko w AdGuard.

Edge i się udało ustawienia standardowe

Ale on już zdiagnozował, że ma coś nie tak w AdGuard i ktoś wyspecjalizowany w obsłudze loggera musi pomóc.

Nie widzę by mieli odpowiednik takiego artykułu jak od dawna ma uBo:

Problem rodzi też nazewnictwo, w popup-ie to „dziennik filtrowania” a okno już ma nazwę „Raport filtrowania”.
Przy czym dedykowana aplikacja na Windows i macOS/iOS taki dziennik ma super ubogi.

Osobiście wyłączyłbym adguard tylko na problematycznej stronie.
Szczególnie ze im mniej dodatków ma dostęp do strony z wrażliwymi danymi tym lepiej.

Ale wtedy wróci mu niezaakceptowany komunikat o RODO/Cookies.

I będzie wracać co czyszczenie Edge, bo nie wpadli by zapisywać to po IP lub odcisku cyfrowym przeglądarki.

Ja tu zgłosiłem epuap.gov.pl · Issue #22064 · MajkiIT/polish-ads-filter (github.com)