Equalizer audio - jak zmienić tonację dźwięku: Pop, Rock

(Gregoryfx) #1

Witam, mam system Windows 7 oraz starą kartę dźwiękową Sund Blaster Live. Mam dźwięk ale niestety nie mam opcji Equalizer'u. Podstawowe ustawienia dźwięku są dość słabe i chciałbym to zmienić, czy jest jakiś darmowy, w języku polskim program, który pozwolił by troszkę pozmieniać w tonacji dźwięku ? Chodzi mi o gotowe ustawienia typu: Pop, Rock, Jazz itp. i ręczne ustawienia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

(Agatonster) #2

gregoryfx ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Gregoryfx) #3

odświeżam pytanie...

(pakeroso) #4

Nie wiem jaką masz dokładnie tą kartę - ja mam Sound Blaster Audigy LS i używam tego sterownika.

Jest w nim m.in. Equalizer i powinien działać także z kartą "Sound Blaster Live! 24-bit". Możesz go wypróbować jeśli lubisz grzebać w systemie (po odinstalowaniu poprzednich sterowników), ale nie wiem jak i czy będzie działał u Ciebie.

(Gregoryfx) #5

Niestety nie działa, zmieniałem tryb zgodności ale na nic :frowning:

Ten sam komunikat co wcześniej:

soundblaster.th.jpg

Pozdrawiam.

(Rmk) #6

(Gregoryfx) #7

Naprawdę nie ma żadnego programu w którym można było zmieniać tonację dźwięku ? Korektor, equalizer, gotowe ustawienia typu: Pop, Rock, Classic itp. ?

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

(Rmk) #8

Najstarszą wspieraną karą jest Sound Blaster Live! 24-bit i Audigy SE

Spróbuj tego:

http://www.hardwareheaven.com/youp-pax- ... -05-a.html

A jak dalej będzie to samo to czeka ciebie wymiana archaicznej dźwiękówki na coś nowszego.

(Gregoryfx) #9

Niestety nie działa. Musze wreszcie zmienić kartę dźwiękową...

Dziękuję wszystkim za chęci pomocy...

Pozdrawiam.

(Rmk) #10

Luknij na to:

PAX Console Launcher V1.00

Base:

Creative Console Launcher 2.61.43

Products Support:

Sound Blaster X-Fi PCI

Sound Blaster X-Fi PCI e

Sound Blaster X-Fi Xteme Audio PCI

Sound Blaster Audigy se ls value