Equalizer do systemu PILNIE

Witam Jestem Fanem muzyki a jeszcze bardziej (techno)

Posiadam Kolumny niskotonowe i chciałbym z nich wydobyć głęboki BASS , korzystam z odtwarzacza WINAMP na którym ustawiłem equalizer na niskie tony ale to i tak za mało, na sterowniku od karty dźwiękowej także i nie ma efektu taki jak powinien być przy tej mocy głośników…

Jak ktoś ma taki program lub spotkał się kiedyś z nim to prosiłbym o nazwę, lub link.

Mój system to Win XP. . .

POZDRAWIAM :slight_smile:

Ja używam Windows Media Player 11 - tam jest taka opcja (zresztą nawet w wersji 9 i 10 też) “Ulepszenia -> Efekty SRS WOW” - włącz tą opcję, efekt WOW ustaw na zero, a TrueBass wg uznania (im więcej tym lepiej hehe :stuck_out_tongue: ), do tego “Korektor graficzny” ustaw na “Techno” lub oczywiście wg uznania, myślę, że efekty będą bardzo zadowalające :slight_smile:

Tylko że ja nie korzystam z tego odtwarzacza wogóle bo sie wiesza i jest ogoleni do kitu a mi chodzi o to zeby działał dla całego systemu … (oddzielny program KTóRY WSZYSTKIM STRUJE) :slight_smile: :smiley:

Z tym się nie zgodzę - mi działa super :smiley:

Z tym też nie, ale każdy używa to co lubi :slight_smile: ja osobiście parę razy “podchodziłem” do Winampa, ale nie przekonał mnie :wink:


Do ogólnego podbicia basów w systemie chyba nie ma nic innego niż sterownik Twojej karty, w każdym razie nie spotkałem takich programów. Jedynie mi przychodzi do głowy poszukać nowszego / alternatywnego sterownika, różne rzeczy w nich ulepszają :slight_smile:

już siedzę dwie godziny w Googlach i nic nie znalazłem … poczekam moze ktos iny znalazł jakąś rade co do mojego problemu 8)

Spróbuj może użyć dodatkowego equalizera do Winampa jakim jest DFX :slight_smile:

Znalazłem odpwiedź tzn program jeżeli kotś będzie szukał to polecam

SRS.Audio.Sandbox.v1.6.6.0 <— super efekt dzięki temu programowi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: POLECAM I POZdrawIaM!

Och dzięki ci o Wielki jarasbnx. :slight_smile: Caaaały dzień w googlach siedzę by znaleźć rozwiązanie tego problemu. Aż w końcu znalazłem na tym forum. Ja miałem nieco inny problem. Mianowicie słuchawki JBL Reference 610 bluetooth. Brak w nich jakichkolwiek sterowników ani urządzenia do podłączenia z compem. Co prawda producent na pudelku napisał ze zaprojektowane dla Ipoda (końcówka do tego urządzenia jest i działa znakomicie) . No ale jak takiego sprzętu nie używać z kompem (grzech). Słuchawki da się podłączyć przez zwykłego bluetootha ale jakość dźwięku jest koszmarna. Suchanie muzy przez winampa ujdzie bo jest tam equalizer. Podobnie z filmami w Divixie da sie skorygować dźwięk. No ale gry to porażka na maxa. Equalizer z karty dźwiękowej nic nie pomoże bo dźwięk wcale przez niego nie idzie. Jedyne rozwiązanie to (w mojej opinii) nakładka na samego Windowsa. SRS AUDIO SANDBOX sprawdza sie tu znakomicie. Co prawda używam go właśnie od 30 min ale różnica jest tak olbrzymia, że aż w napływie adrenaliny zmobilizowałem się do napisana tych paru słów, a z natury jestem dość leniwy :slight_smile:

Tak więc jak poszukujcie “equalizera Windowsa” - SRS AUDIO SANDBOX świetnie się do tego nadaje.

A ja polecam Foobar 2000. Wypróbuj a na pewno dostrzezesz różnicę :wink: