Era blueconnect a predkość po wykorzystaniu limitu

Witam

Mam internet w telefonie ery blueconnect z limitem 100mb (taki limit moźna spokojnie wykorzystać w jeden dzień).stąd moje pytanie - jaka będzie faktyczna prędkość neta po wykorzystaniu limitu??? Sprawdzal to ktos? Czy interbet bedzie bardzo mulil czy bedzie.dalo sie normalnie korzystac z neta?

Prędkość po wyczerpaniu limitów to 16kb/s i Era akurat pilnuje obniżenia prędkości.

Być może są ludzie, którym udało się wyciągnąć więcej ale z całą pewnością nie była to normalna prędkość.

dzięki za odpowiedź.

A teraz chcialem zapytać samych użytkowników tego neta-po wyczerpaniu limitów z tą prędkością 16kbps da się korzystać z neta czy będę musiał czekać po kilka minut na otwarcie jednej strony?

To jest 16kb/s więc można pomarzyć o stronach w pełnych wersjach natomiast do wersji lajt, facebooka, GG czy innych rzeczy tego typu wystarczy.

Przez pewien czas używałem Blueconnecta w telefonie i powiem szczerze, że spadek prędkości nie był mega uciążliwy gdy używałem Twittera czy stron w wersji lajt.

Poza tym nawet z pełną przepustowością nigdy nie osiągnąłem 1mb/s.

dzięki kolego, w sumie to sam sie przekonam jak wykorzystam te 100MB :slight_smile: