Era csd + komputer

Siemka :slight_smile:

Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada konfiguracja komputera oraz dane potrzebne do połączenia w taki sposób, abym mógł w komputerze przeszukiwać internet za pomocą CSD (potrzebne mi są wszystkie dane tj. numer telefonu, id usera i password.(nie GPRS tylko ta wersja “na minuty”) Mam telefon w Tak Tak MiX.)Drugim pytaniem które mnie nurtuje jest to, czy podczas takiego połączenia będą mi pobierać pieniążki tylko z karty czy najpier minuty które są na era i numery stacjonarne? Osobiście wolałbym tą drugą opcję ;]

Telefonik mój to SE k550i. Jak do tej pory udało mi się nawiązać połączenie GPRS.

Wiem, wiem połączenie GPRS jest dużo szybsze oraz tańsze, jednak jeśli przy CSD “ciągnie” najpierw minuty do era/stacjonarne a potem dopiero pieniążki, to ta opcja chwilowo mi bardziej odpowiada;]

A i jeszcze jedna sprawa: Co myślicie na temat korzystania z komórki jako modemu? Czy na LG KU990 Viewty będzie internet HSDPA (7mbit/s) i czy jego ceny są takie same jak ceny połączenia GPRS?

Pozdrowienia ;]

HSDPA tak, ale nie 7Mb/s tylko 3,6Mb/s. Koszt taki sam jak przy przesyłaniu danych przez GPRS. Ogólnie fajna sprawa, szkoda tylko, że internet w komórce nie jest u nas zbyt tani :confused:

No fakt do tanich usług to to nie należy :frowning:

Czekam na odpowiedz dot. reszty moich pytań :slight_smile:

Dodane 02.06.2009 (Wt) 18:36

No co nikt nic nie wie? No bez jaj …

MAm jescze jedno pytanie.

znalazłem cos takiego jak blueconnect starter (na karte)

Czy tam tez jest cos takiego jak waznosc konta? Jeśli tak to kicha bo mi by sie przydalo 25zeta na tym koncie i zostawić na wszelki wypadek ;]