ERa czy plus?

Piszę związku z tym , aby się doradzić. Chcę kupić telefon tylko nie wiem czy na abonament w erze czy mixplusie?

Otóż chodzi mi o któryś z tych telefonów:

Samsung e250/

Nokia 5200/

SE k550i/

Nokia 3110 classic/

SE W200i

Bardziej zależy mi na odtwarzaczu mp3 i dobrej baterii

Czekam na wasze odpowiedzi :slight_smile:

Pozdro wszystkim! !!

Źeby Ci uczciwie odpowiedzieć na takie pytanie - napisz czego oczekujesz od telefonu, które jego funkcje są dla Ciebie ważne a które mniej istotne.

Tylko w taki sposób wybierzesz Najlepszy - dla Ciebie.

A i ofertę w podobny sposób dopasujemy.

Tak jak w przypadku telefonu - tyle że tu napisz do kogo dzwonisz często (jaka sieć) czy piszesz dużo smsów, ile miesięcznie możesz wydać na telefon.

Kawa czy herbata, czarne czy białe?

Zmień tytuł na konkretny, używając funkcji

icon_edit.gif

era i nokia 3110c abonament za 30zł tel za 1zł

Bije na głowę wszystkie inne wymienione.

Poczytaj sobie komentarze osób, które już zakupiły te telefony… np. tutaj lub tam :slight_smile:

Chociaż ja też daję głos za SE K550i, ewentualnie jeszcze za - tańszą - Nokią 3110 Classic…

Można te modele sobie porównać np. w tym miejscu :slight_smile:

czym tak bardzo nokie3110

Praktycznie wszystkim.

, tak super telefon, super cena jak na abonament za 30 zł. Ten tel niema jedynej wady se-ków - joya.

k550i jest najlepszy

Zgadzam się z przedmówcami K550i

Jeśli chodzi o sieć to MixPlus zdecydowanie. Era straszy sądami jeśli chce się zerwać umowę (tak przynajmniej słyszałam)

Jeżeli zależy ci na miłej, przyjaznej, i uczciwej sieci to polecam ci orange.

Ludzie są tam bardzo mili, jak ci się umowa kończy na tel. to Oni do ciebie dzwonią, czy chcesz przydłużyć, czy zrezygnować.

Nie to co Plus, żeby zrezygnować z ich usług trzeba było 2 miesiące a nimi ganiać.

A era ma podobno dużo konfliktów z prawem często zawyża rachunki te.

DLATEGO TYLKO ORANGE! !!

Ja jako już kilku letni użytkownik Orange (oferty abonamentowej) nie podzielam tego zdania.

Z tym zdaniem też się nie zgadzam. U mnie wystarczyła jedna wizyta w salonie która trwała ok 10 minut.

ehhh to ja nie wiem. Cała moja rodzina jest w orange, i są bardzoo zadowalani z tej sieci.

A co do Plusa, to musiałeś mieć farta, 2 miech trzeba do nich chodzić pisać jakieś podania, a rachunki tak i tak przychodziły do lutego z kwotą ok 55 zł, a to dziwne bo od 1 stycznie karta plus gsm nie była dotykana nawet. :shock:

Moi znajomi też narzekają na plusa, strasznie są natarczywi jak się spóźni z zapłatą rachunku 2 dni.

Ale wybór należy do autora tematu.

k-9 ja mam tylko jedno zastrzeżenia do Orange, ale za to takie które dyskwalifikują go w moich oczach jako operatora - awaryjność tej sieci jest po prostu tragiczna:/ A wpychanie mi kitów że wszystko jest ok już mnie delikatnie mówiąc wkurza. Trochę się znam na telekomunikacji bo jest to ściśle związane z tym co robię na co dzień i wciskanie mi takich kitów przez niewykwalifikowaną obsługę w Orange jest po prostu żenujące:/ Jakoś Plus w większości moich skarg potrafił się przyznać do błędu, Orange jakoś nie:/ Ale tych awarii w Polkomtelu było ok 10% tego co się wydarza w Orange! Dla mnie ta sieć po zmianie marki na Orange to jedna wielka porażka.

W Plusie poważnie nikt z moich znajomych nie miał problemu z rozwiązaniem umowy. Ostatnio też ojciec przenosił numer do Play i wszystko przebiegało sprawni tzn numer po 4 tygodniach wylądował w Play. Oczywiście dzwonili do niego po złożeniu wniosku kilka razy z propozycją ale nie robili żadnych problemów z rozwiązaniem umowy i zabraniem numeru.

Ja dziś przedłużyłem bytność w Erze o kolejne 2 lata, bo zadowolony jestem. Nie wiem jak wygląda obsługa w Orange, ale w Erze zawsze było ok. I zupełnie nieistotna rzecz, ale nie lubię w Orange tej nazwy

mariusz9a

No to trochę dziwnie, bo ja jestem w orange od roku i zawsze mogłem pisać sms czy dzwonić, korzystać z neta, ja żadnych awarii nie miałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , dla tego nie mam powodu powiedzieć że orange jest kitowe.

5200

Era, k510i

Sam tak mam i jest naprawde dobrze.