Era i promocja :D

Czy ta promocja jest dobra i korzystna ? Wiecie jakie kom. są dostępne w

tej promocji ?

ta promocja była aktualna tylko do 28 lutego ponoć…ja ją posiadam i jestem zadowolony:D płacę 50 zł/mies i mam w tym 80 min do wszystkich sieci a smsy i mmsy jak wspomniałeś:D

a telefonik mam SE k700i za 149zł:D

Nie, w smsie miałem napisane, że promocja trwa, wiadomość wysłali

3 marca…

no to sam nie wiem…mi w salonie powiedzieli (byłem 28 lutego) że dobrze, że dzisiaj przyszedłem bo dzisiaj ostatni dzień promocji…:smiley: no ale sam nie wiem…w lutym na stronie głównej Ery było o tej promocji a teraz już nic nie ma…

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 14:36

Poprwaka:D wielkie sorry:D

http://era.pl/index.php?id=p_olimp2&zon … ction=indy - jakaś nowa promocja podobna do tych z lutego:D

http://era.pl/index.php?id=u_reg137&zon … ction=indy - a tu masz telefony do wyboru z tej promocji:D

Jaki telefon z tej promocji Towarzyszu mi polecicie :smiley: ?

Mam na myśli telefony za 1 zł…

jaka jest ich ilosć na miesiac ?? bo wyczuwam tutaj haczyk :?

2000 smsów wymiennych na 500mmsów:D

wychodzi dziennie po 66 smsów:D

czyli ze tak powiem jak dla mnie norma wykorzystywana codzien… :slight_smile: za free jest do wszystkich sieci czy tylko do Ery?? A co jest z Heyah ?? liczy jako darmowe czy sie placi ?? i ile normlanie smsy koszuja ?

te 2000 smsów (500mmsów) masz do wykorzystania do Ery lub Heyah…za smsy do innej sieci płacisz zgodnie z cennikiem

SMS : 20gr

MMS: 40gr

a jeśli wykorzystasz te 80 min to połączenia do wszystkich kosztują: 0,72gr

to siuper :wink: jesce tylko dla pewnosci Siemens M65 w tej promocji kosztuje 219zł ? :mrgreen:

Jeżeli weźmiesz abonament za 50zł/mies to Siemensa M65 będziesz miał za 49 zł, zaś jeśli wziął byś abonament za 35zł/mies to miałbyś wtedy ten telefonik za 219zł…

mysle ze 40 minut w zupelnosci mi wystarczy :slight_smile: do tego abonametnu tez jest 2000smsow na miesiac rozumiem… czy jest to tez odpowiednio zmniejszone :?

tego już nie wiem…napisz do Ery maila ( boa@era.pl ). Odpisują bardzo szybko i fachowo:D

zapewne do 40minutowego abonamentu nie ma 2k smsów, gdyż 1 minuta darmowej rozmowy przeliczana jest na 3 darmowe smsy

chyba jednak jest tyle samo smsów(mmsów) czyli 2000/500…jestem tego pewny na 80%:wink: ale lepiej wysłać maila do Ery i się upewnić:D

w tym najmniejszym abonamencie tez jest 2000 sms’ów wiec ju wsio jasne :]

BTW. Promocja z dniem dzisiejszym sie skonczyla :stuck_out_tongue: