[Era] Laptop za złotówkę

Czy warto się w to pchać?

Specyfikacja laptopa:

Procesor: Intel Core Duo T2250 (1,73 GHz, 2 MB SLC)

Chipset: Intel 945GM

Ekran: TFT 15.4’ WXGA (1280 x 800)

Karta graficzna: 128 MB Intel GMA 950

Pamięć operacyjna: 1 x 512 MB DDR2 533 MHz RAM

Dysk twardy: 80 GB HDD SATA

Nagrywarka: DVD/+R/±RW DLL

Karta sieciowa: LAN 10/100/1000 Mbps Marvell 88E8055

WLAN: Intel 3945, 802.11 a/b/g

Modem: 56K V.92 modem MDC1.5

Porty: 4 x USB2.0, S-Video (TV-out), Modem RJ-11, LAN RJ-45, audio in, audio out

System operacyjny: MS Windows XP Home PL

Notebook Amilo Pro V3505 nie posiada karty koniecznej do współpracy z Blueconnect, dlatego w zestawie znajduje się karta Huawei E620.

Abonament miesięczny to 183 złote brytto.

komp może być ale wiadomo jak to z ERą jest.tam gdzie dobry zasięg tam bedzie gites.ale to twój wybór

Deunan K. - nie warto. Ten laptop kosztuje jakieś 2500. Umowa jest zdaje się na 36 miesięcy, więc koszt ogólny to ok. 6700zl, czyli ok 3700 za 3 lata za neta,ponad 100 /mc.

Jeżeli się pomyliłem w obilczeniach, niech mnie ktoś poprawi.

Czyli lepiej ngo sobie kupić, za gotówkę i mieć z głowy i sobie do tego jakiegoś iPlusa wziąć?

Na to wygląda - usiądź z kalkulatorem i kartką, policz co się bardziej opłaci.

Coś wydaje mi się, że niedługo Plus i Idea to samo wprowadzą i będzie konkurencja. Sądzę, że warto poczekać.

co?? tego już dawno niema jest orange

zdecydowanie tak …

i niechodzi nawet o to że oferta jest dość droga

ale o długość umowy !!

nie warto się wiązać umową z jaką kolwiek firma dostarczającą net na 3 lata przez ten czas net stanieje sporo a ty będziesz dalej płacił jak za zboże :stuck_out_tongue:

lepiej kupic za gotówke a nawet na raty i tak będzie dużo lapiej a iplusa można wziąć na próbe chyba na 2 tygodnie , internet w Polsce (około 70%powierzchni Polski) z sieci komórkowych działa tragicznie i tak jak napisałem 70% pokrycia to jest najwolniejszy GPRS (prędkość modemowa), dopiero kilka dużych miast jest w sasiegu UMTS a tylko Warszawa w najszybszym HSDPA.

Sama cena laptopa wychodzi 2160 zł, bo z tych 180 zł abonamentu 120 zł jest bluconnectu., czyli laptop na 3 lata za 60 zł miesięcznie.

Całe nieporozumienie to ten bluconnect za 120 zł miesięcznie. Za drogo.

Czesc, masz racje co do laptopa,ale reszta to musze cie poprawic. Umowa na 24 miesiace, koszt karty to 1000 zl, abonament 40 zl netto bez limitu polaczenia i sciagania. Internet w sieci dziala bardzo dobrze. Nie zaluje zakupu , gorzej w Plusie , Orange.Pozdrawiam

W którym punkcie Ery to serwują to sam to kupię? :stuck_out_tongue:

Oferta Blueconnect 39, 79, 99

Blu z lapem

moim zdaniem nie oplaca sie,…

Zgadzam się. Jest to marnowanie kasy bo po pierwsze taki laptop to wydatek około 3tyś. a po drugie ta umowa to jest za długa. W czasie 3 lat to może się dużo zmienić w tej kwestii a my będziemy uwiązani… :x

Nie wspominając już o kaucji dla nie abonentów Ery.

Złączono Posta : 03.03.2007 (Sob) 0:28

Złączono Posta : 03.03.2007 (Sob) 0:32

szukaj w woj lodzkim