Era reklama

Jaka to piosenka leci ,flistajla łaka maka wow, cos takiego prosze o tytuł ok prosze, a znacie jeszcze jakis fajne piosenki z reklam.

Freestyle - BomfunkMC’s

http://forum.tweak.pl/index.php?showtopic=43438

Przepraszam… ale nie mogłem się opanować.

Powiem tylko tyle:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

hit roku 2ooo :slight_smile: czasy Gigi D’Agostino - Bla bla bla :slight_smile: kto słuchal ten wie :]

powiem, ze czytałem wczesniej etmat, ale sposob wyrazenia “fristajka” jakos meni zbijł z tropu :lol: Polska jezyk, trudna mowa!

Dobre, dobre… :smiley:

pozwole sobie podpiąć do tegoż rozbrajającego wątku z zapytaniem:

Cy ktoś wie, gdzie w odmentach mrocznej sieci można znaleźć filmiki z wyczynami tych francuskich skórkowańców ??

(wykorzystane też w tejże reklamie)

Oszczędziło by mi to nieco fatygi :wink:

Wydaje mi się, że chodzi Ci o Yamakasi, więc albo p2p bądz google :P, pozdro :smiley: , prosze trzymajcie kciuki na jutrzejszym egzaminie :wink:

Tu chodzi o filmki takie w realu robione.

Widzialem raz jeden filmik.

Szczeka mi opadla co Ci ludzie potrafia robic.

Z 3 pietra zeskoczyl odbiajac sie od balkonow i sciany.

Jest na co popatrzec.

No bo w TV jest wszystko możliwe :hahaha:

Tylko to bylo krecone amatorska kamera.

A przeciez pisalem ze to nie film mi chodzi tylko krotkie prawdziwe filmiki.

No właśnie… mułek odpada - tam jest tylko film Yamakasi, a nie o to mi chodzi…

Do tych filmików chyba jednak google będzie trza przekopywać, albo na innych p2p sprawdzać :?

Amatorska kamera + PC z dobrym oprogramowaniem i heja :arrow: dalej wszystko jest możliwe.

A po co ktos mialby sie meczyc zeby cos takiego zrobic.

Przeciez to jest kupa pracy nad takim czyms.

Zreszta bylo duzo rzeczy ktore byly prawdziwe.

I tak robi wrazenie jak sie to oglada :slight_smile:

a nad oprogramowaniem nie ?? :slight_smile:

sam mam filmik, gdzie znajomi znajomych, zrobili parodie Gwiezdnych Wojen umieszczają siebie jako główne postacie - a kończył się ich przylotem statkami mrocznego imperium do pokoju, gdzie bawiły się ich dzieci :slight_smile:

na świecie jest dużo pasjonatów, którzy robią fajne rzeczy dla przyjemności i satysfakcji - weźmy np. Katedrę itp., itd.

Temat zamknc mam juz tytuł piosenki a tu sie zaczyna inna dyskusja.Odp poznałem dostałem na swoje pytanie Freestyle - BomfunkMC’s

Dziekuje zamykamy.