Era Tak Tak Fon czy Play Fresh

Witam

Mam do wyboru dwie opcje

  1. Era Tak Tak Fon

  2. Play Fresh

Potrzebuje jak najwiecej minut do sieci lub 3 wybranych osób. SMS są mało istotne

Prosze o wypełnienie ankiety i Wasze opinie.

Ja używam TAK TAK FON. Jestem zadowolony. A ty…? Musisz wybrać sam. To link do TAK TAK Fon: http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/tt_fon :smiley:

Od oszustów trzymałbym się z daleka. Na zalinkowanej przez kolegę powyżej ofercie widzę:

Darmowe minuty za połaczenia odbierane - z naliczeniem sekundowym

Po wejściu w tą usługe okazuje się, że kosztuje ona 1zł/mc.

Obok widzę

b_pr_omnixmax_tt.jpg

Klikam w baner a tam info, że kosztuje to 5zł.

No halo, ale jeśli coś KOSZTUJE to nie jest ZA DARMO! :expressionless:

Najlepsze, że takie praktyki są karane. ERA ewidentnie wprowadza klientów w błąd.

PS: Pomijam już że w TT-fonie wiążesz się umową na 2 lata a słuchawkę dostaniesz mizerną :slight_smile:

To juz chyba Orange ma lepszą ofertę.

w tak taku masz teraz 29gr za godzinę do sieci era i bodajże na stacjonarne koszt usługi to zaledwie 1zł miesięcznie

Play fresh jest lepszą ofertą, sam mam playa i jestem bardzo zadowolony.

z tego co sie orientuje to w play fresh jest 29 gr za min do wszystkich sieci i do tego moge wykupic pakiet za 5 zl 100 min do play

czy jest w tym jakis haczyk??

Kolega napisał: " Od oszustów trzymałbym się z daleka. Na zalinkowanej przez kolegę powyżej ofercie widzę". No cóż. Trzeba rozróżniać chwyt marketingowy od rzeczywistych kosztów. Nie będę jednak bronił ERY. We wszystkich sieciach “paplają” to samo i konia z rzędem, jeżeli ktoś to pojmuje. Kto komu każe korzystać z internetu, jaki oferuje Era. Czy za 5 zł, czy za więcej. Za darmo masz tylko możliwość wypróbowania tej usługi. Możesz też wykupić pakiety, które obniżają koszty. Ja jestem zadowolony. Wybór operatora jest związany z zasięgiem sieci oraz posiadanymi innymi telefonami. Singel może wybrać jakiego chce operatora i ich usługę a ja przykładowo mam rodzinę i telefony w większości w Erze, bo zasięg znakomity i opłaca się ale znam i PLUSA i Orange. Wszędzie trzeba myśleć i uważać, aby nie złapać się na marketing, reklamę i inne chwyty. Prawdą jest, że można w Erze kupić laptopa za 1 zł, ale … abonament za internet będzie kosztować prawie 200 zł miesięcznie. Tak jest wszędzie!! Nie będę zachowywać się, jak Polacy - co wybory, to inna opcja polityczna. Ale operator niech nie przesadza z marketingiem, bo konkurencja nie śpi i … klienta można stracić.

Jakbym zmieniał operatora to wybrałbym Fresha, mam równe stawki do wszystkich, jasne warunki, czego chcieć więcej? Poza tym konkurencja bardzo się agresywnie zachowuje wobec nich, co tu dużo mówić, Play ma najlepsze telefony za małą cenę, dlaczego nie warto stanąć po ich stronie?

Ja jestem zdecydowanie za Play Fresh

Dodane 28.06.2009 (N) 12:48

Ja jestem zdecydowanie za Play Fresh

kupiłam Play Fresh. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:

pozdrawiam :slight_smile: