Era Tak Tak - Problem z $

(M Sexy) #1

Hello ! :slight_smile:

Kupiłem starter do ery i nie korzystałem z niego. Po 4 dniach pisze ze mam na koncie 1.14 zł. ( Na początku miałem 8zł) Wcześniej też miałem starter i też mi sama kasa wyparowała. Wiecie może dlaczego ?

(qrczak13) #2

A wyjeżdżałeś z nim za granicę? Nikt się do niego nie dorwał?

Zadzwoń z niego na 9602 (2 zł za całe poł.) 0 połączenie z konsultantem. Powie Ci gdzie było dzwonione.

(Irekxara) #3

może tutaj :

https://i-boa.era.pl/iboa3/auth2/auth.html

coś sie dowiesz.

(qrczak13) #4

@xulu podałeś do abonamentowców.

> I-TAK TAK <

(Irekxara) #5

qrczak13

ok'

mój błąd :ups:

(Religion) #6

Mam dokładnie ten sam problem, tyle, że suma która mi "uciekła" jest znacznie większa (jeszcze dzisiaj rano miałem 34.60gr) i chce wysłać sms'a kilka minut po godzinie zero, a że się okazało że nie mogę - sprawdziłem konto i ku mojemu zdziwieniu mam (20GR) szok, trudno mi nie napisać, że się WKUR... bardzo i ciągle w tym uczuciu trwam.. nie wiem co się mogło stać, telefon miałem ciągle ze sobą, telefon ma wyłączony "internet" i jestem pewien w stu procentach że to nie przez to... ani przez inny program..

Dziwnie to wygląda, a do zablokowania połączeń wychodzących zostało mi 18dni. Coś tu śmierdzi.. i to bardzo.. (GDZIE JEST MOJE 34PLN???) Jestem oburzony..

(...)

(M Sexy) #7

Tak samo jak ja... Chyba era coś oszukuje :?

(mareksolak) #8

MarcinBreak Nic nie oszukuje , tak się dzieje jak komuś podasz kod Era Omnix - wtedy przez net wchodzi i administruje Twoja kasą i ustawieniami albo miałeś włam na poczte głosową i ktoś "nazamawiał" Ci usług a są płatne

Złączono Posta : 15.06.2007 (Pią) 23:27

Można pisac na GG , mam Ere od 8 lat i nie jestem z ciemnogrodu