ERA - YouTube na k550i nie działa

Witam, ostatnio wykupiłem sobie internet w Erze i chciałem od czasu do czasu pooglądać sobie Youtuba. Skonfigurowałem ustawienia automatycznie ze strony Ery i internet działa bez problemów. Jedynie filmiki z Youtuba nie chcą się otwierać. Próbowałem wchodzić przez stronę m.youtube.com ale nadal nie działa. Wiem że ludziom na tym modelu telefonu działa Youtube. Co mam zrobić, proszę o pomoc.

Zgadza się, nie działa. Kumpel poszedł z tym na serwis (też Era), niby zaktualizowali soft i teraz odtwarza jeden filmik na pięć…

No ale czytałem że u niektórych odtwarza wszystkie filmiki. Kwestia chyba jest w prawidłowych ustawieniach ale chyba automatyczna konfiguracja ze strony Ery powinna dawać możliwość odtwarzania filmów? Poza tym jak to możliwe że cały internet działa bez problemów a ta jedyna strona nie chce? Jeszcze jedno, w poprzednim poście zapomniałem o tym napisać: Przy wchodzeniu na jakikolwiek film na Youtube pojawia się napis “Łączenie z serwerem multimediów” a potem “Nie udało się połączyć z serwerem multimediów” i film sie nie uruchamia. Czy naprawdę nie można z tym nic zrobić i mam sobie podarować ten serwis w telefonie?