EraGG czy MobilneGG


(Patryk Winiary) #1

Mam SE K550i ,doradźcie co mam wybrać, wymieńcie zalety , koszty :))


(Dritone) #2

Palringo, bo bardziej funkcjonalne i bezpłatne :slight_smile:


(Spam) #3

Chyba najtaniej wychodzi EraGG, o ile twój telefon to obsługuje (płacisz za subskrypcję, a nie za transfer danych). Palringo jest bezpłatnym programem, ale to nie zmienia faktu, że ponosisz koszty połączenia z Internetem (chyba że posiadasz wykupiony pakiet etc.).


(Hitm3n) #4

Dokładnie. W EraGG koszt miesięcznego korzystania z programu wynosi 5 zł i żadnych dodatkowych kosztów nie ponosisz (no chyba, że klikniesz w reklamę ^^). W PlusGG chyba jest tak samo, ale głowy nie dam. MobilneGG, prócz samego abonamentu, zżera jeszcze kasę za samo połączenie z internetem, więc koszt jest praktycznie rzecz biorąc podwójny.


(Patryk Winiary) #5

Co to jest to Parlingo ??? dobre to jest ?


(Dritone) #6

http://www.palringo.com/pl/pl/ zerknij sobie co oferuje i czy w ogóle dostępny jest na twój telefon :wink:


(Hitm3n) #7

Z tego, co widzę, to Parlingo jest na komórki z systemami operacyjnymi, a nie zwykłe. Więc raczej nie bardzo na k550i :wink:


(Dritone) #8

k550i też pewnie "jakiś" system ma, pytanie tylko jaki :wink: Ale fakt, to narzędzie dedykowane bardziej zaawansowanym modelom telefonów...

Update: aż zaglądnąłem sam z ciekawości na stronę Palringo i coś tam do SE mają http://modept.com/download/palringo/app ... son-en.jad :wink: