EraGG - koszty

Czyli za EraGG płaci się 1zł + za odbieranie wiadomości + wysyłanie wiadomości. Na innych forach o tym czytałem i ludzie mówią że żre kasę za transmisję danych - uświadomcie mnie

1zl na tydzień ZA WSZYSTKO

ale 1 tydzień masz za free

http://forum.pcarena.pl/showthread.php?t=21639 - czemu ludzie piszą np. tak:

nie martw się. Nie słuchaj ich, jak się chcesz upewnić w 100% to napisz do Era lub zadzwoń

Pozdrawiam.

Też się boję… Za kilka dni dostanę rachuneczek i się dowiem… Można sprawdzać WSZYSTKO na IBOA, ale coś tam im to szwankowało ostatnio… Niby wszędzie 0zł, ale chyba 3 połączenia mi zaliczyło nieprawidłowo (nie mówię o pobraniu)…

Powinno być 1zł/tydzień bez GPRS - czyli siedzisz ile chcesz.

Żeby nie ryzykować wysokim rachunkiem, idę za chwilę po starter Heyah za 10zł ;] Bo mam na abonament a w razie co 30,50,80zł piechotą nie chodzi :wink:

nie jestem pewny czy w heyah działa gg

W Heyah też działa tylko wysyła sie inny sms żeby ściągnąć aplikacje. A co do opłat to płaci sie 1 zł na tydzień a transmisja danych jest darmowa. Sam z tego korzystam. Darmowa transmisja jest tylko w EraGG i w HeyahGG inne komunikatory typu jadu gadu są płatne.

Niestety taka jest prawda. Po przekroczeniu 500kb płacimy w erze 0,72grosze (widzę to po iboa)