Ereg.exe?

Ratujcie ludzie!

Mój problem jest taki, że nie mogę zainstalować gry, a raczej dodatku. (Gra oryginalna, mogę nawet przesłać zdjęcia pudełka i płyt, jak nie wierzycie.) Problemy mam, odkąd dostałam nowy komputer. W czasie instalacji, po tym jak wybiorę folder, w którym gra ma być zainstalowana, zaraz przed pokazaniem się paska postępu wyskakuje okienko z informacją o błędzie: Działanie aplikacji “EReg.exe” zostało zakłócone, zostanie ona zamknięta" czy jakoś podobnie. Jak zamknę to okienko, to to instalacja z pozoru przebiega bez zarzutu, ale, jak chcę zainstalować dodatek, to pod koniec instalacji (dodatku), jak gra ma się “aktualizować” wyskakuje mi, że “Gra The Sims 2 nie została zainstalowana lub została zainstalowana niepoprawnie! Zainstaluj lub zainstaluj grę ponownie”.

Zrobiłam skana aplikacją o nazwie “registrybooster” i wyskanowało mi następujące… błędy:

http://www.wklej.org/id/67178/

Przepraszam, jeśli post jest jakiś zły, bądź nieregulaminowy, postaram siego poprawić, jednak teraz kliczę jedynie na szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję.

S.

wyczyść rejestr cc cleanerem, odinstaluj grę pousuwaj wszystkie TEMPY cc cleanerem i spróbuj ponownie zainstalować.

Dobra, to niezaprzeczanie zabrzmi głupio. Co to “cc cleaner”? I jak mam nim wyczyścić rejestry? Ja się nie znam zbytnio, więc pytam, żeby czegoś nie zepsuć. ;D

to taki programi do robienia porządku na dysku, w rejestrze itp.

http://www.ccleaner.com/

Dalej to samo.

79523645.jpg

bd2w.jpg

Nie wiem co robić, pomożecie? :oops:

Daj log z HijackThis http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=36654/.