Ergonomiczna klawiatura i mysz ok. 150 zł

Szukam ergonomicznej klawiatury i myszy (preferuję przewodowe) w cenie ok. 150 zł. Klawiatura ma służyć głównie do przetwarzania napojów (jakich popadnie) w linijki kodu :). W drugiej kolejności do pisania zwykłych tekstów. Mysz powinna być duża i mieć możliwość przypisana makr do przycisków funkcyjnych.Podoba mi się Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000, ale nie biorę jej ze względu na spację. Miłe by było coś podobnego.

 

Klawiatura i mysz mogą być w zestawie lub osobno, w dowolnej proporcji cenowej. Chętnie (a nawet chętniej) kupię coś używanego, nie obchodzą mnie rysy itp. ważne, żeby dobrze działało.

 

 

Rozumiem, że oba sprzęty mają być do ceny 150 zł ? W takim razie zerknij sobie na poniższą mysz:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/3607126

Wygodne przyciski, jest dość spora tak więc będzie dobrze leżała w ręce. 

I tą klawiaturę:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/6920058

Dedykowana wprawdzie dla graczy ale ma wygodnie rozstawione klawisze oraz podkładkę pod nadgarstki.

Miło, że ktoś odgrzewa temat, już myślałem, że zwyczajnie przepadnie.

 

Tej klawiatury raczej nie wezmę. Wolę coś bardziej ergonomicznego, pod klepanie kodu. Na tą chwilę najlepszym kandydatem wydaje mi się Microsoft Comfort Curve Keyboard 2000, któremu można ponoć przeprogramować wszystkie klawisze. Do tego mam mało miejsca na biurku.

 

Myszka wygląda ciekawie, przyjrzę się jej bliżej. Mam tu jeszcze jednego kandydata - Tracer Sniper. Co sądzisz o tym modelu?

Ja posiadam klawiaturę logitech k290 i jestem bardzo zadowolony. Do klawiatury jest tez fajny program nie pamiętam dokladnie nazwy ale chyba to byl set cos tam i można skonfigurować sowie klawiaturę.

Dalej chyba trochę się nie zrozumieliśmy, chodziło mi o ergonomiczną, czyli miękkie klawisze z niskim skokiem i nierównym, naturalnym ułożeniem, często też z podpórkami pod nadgarstki.

 

Tak czy inaczej wziąłem Microsoft Comfort Curve 2000 i Tracer Sniper. Jestem zadowolony, choć myszkę dostałem lekko wadliwą.