Error 7 w gg


(Majkask Ce) #1

w gg pojawia mi sie error 7 ...cóz to jest..nie mogę rozmawiać, klikać , dosłownie nic, jakaś biała plama i nic nie widać...a najgorsze że widzę swoich znajomych tzn,są dostępni tylko klikać nie da rady pomózcie i dziekuję


(Kiepas) #2

jaką masz wersje gg?


(Dragonlnx) #3

Poprostu, przeinstaluj GG, install : http://www.gadu-gadu.pl

Tylko pamietaj, zapamietaj swoje hasło, i zaexportuj liste kontaktów!!


(Monczkin) #4

mam dla Ciebie dwa rozwiązania

1) jeśli masz najnowszą wersję GG i WinXP -

  • jeśli pojawią się problemy w dalszym ciągu to: wywal GG z systemu, łącznie z usunięciem wpisów w rejestrze, i zainstaluj go ponownie

2) jako, że coraz częściej słyszy się o błędach GG proponuje zainstalować sobie http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=384 Komunikator AQQ - używam go juz jakiś czas i jestem bardzo z niego zadowolony, i jak do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów (AQQ obsługuje : AQQ, ICQ, GG, Tlen WPkontakt + wysyłanie sms - info dla tych, którym nie chce się klikać na link :wink: )


(Majkask Ce) #5

:frowning: mam windowsa xp ale myslę że error 7 nie jest z tym zwiazany..mam zainstalowane gg zgodnie z ta wersją...wszystko jest niby ok, ale nie moge z nikim klikać, widzę ludzi, jednak gdy chce kliknąć to nie mogę...reinstalka nie pomogła error 7 chodzi za mną jak pies :x ..kiedy to sie skończy????


(Lwm) #6

Witam,zainstaluj jave ,prawdopodobnie jest to przyczyna w kazdym razie to u mnie rozwiazalo problem

pozdr


(Majkask Ce) #7

nawet instalacja javy nie pomaga zlikwidować problemu...czyżby miał pomóc tylko format???skórka główna gg jest normalna, ale skórka do rozmowy całkiem biała jak papier...już opadaja mi ręce...ratunku :frowning:


(Monczkin) #8

po co formatować dysk, tylko dlatego, że GG nie działa ??. Zaproponowałem Ci alternatywę komunkatora, który obsługuje GG i jest dość przyjemny w obsłudze. Zachowujesz swój numer, kontakty. Spróbuj :slight_smile:


(Dragonlnx) #9

Np. : AQQ - http://www.myportal.pl , Tlen - http://www.tlen.pl :slight_smile: