Error i Heroes 5

Witam !

Mam heroes’a 5, długo na niego czekałem :slight_smile: Odpaliłem go najpierw u kumpla i wszystko działa no to więc ide do domciu instaluje go odpalam wykakuje ten błąd z dx9 ale odrazu zakapowałem o co biega :stuck_out_tongue: Później jak to już zrobiłem odpalam i … error ;/ otwiera się okienko którego nie da się maksymalizować tylko zamknąć :\ Mam wersje dvd angielską i to chyba jest europejska jak dobrze w rejestrze czytałem :stuck_out_tongue:

Teraz powiem co robiłem:

  • wgrywałem nowe sterowniki,

  • instalowałem koło 10 razy gierkę :/,

  • wgrałem sp2 którego gra chyba wymaga (myślałem że to pomoże kurcze!),

  • (***)

  • aktualizowałem windowsa …

  • patchowalem gre na wersje 1.1

Nic nie pomogło ciągle to samo :confused: Mój sprzęt to:

AMD Athlon 64 3000+ 512 RAM Dysk 160gb (nie wiem po co to :P), Karta graficzna Radeon 9000Pro (64mb) jakby coś trza było jeszcze to mogę podać,a windows to na początku xp sp1 a aktualnie sp2 :stuck_out_tongue:

Dzięki z góry za wszelką pomoc ;)!

//część posta łamiąca Regulamin została zasłonięta - squeet

Spróbuj tych sterów:

OMEGA 4.9

hmmm, a czy radeon 9000 ogolnie posiada pelna obsluge directx 9.0 ?? chyba,ale mowie chyba- nie, a gra wykorzystuje dx.

Zwróć się do sklepu z prośbą o pomoc (np. “Panie ładny, cracki mi nie chca działać z grą” )

a poza tym na karcie z 64MB może nie działać ta gra. Zmień kartę graficzną

Mój kumpel ma karte radeon 9200 (64mb) i mu chodzi ładnie więc nie wiem czy to do końca wina karty graficznej :confused: … przecież w wymaganiach pisze 8500 minimum :confused: A co do obsługi dx9 to racja … nie obsługuje mi go ale jakoś obliviona odpaliłem :smiley: a on shaderow 2.0 wymagał :stuck_out_tongue: Jak ktoś ma inne propozycje chętnie poczytam :slight_smile:

Ps. Sterownik ten co był podany nic nie dał :frowning:

ja miałem omegi, ale przy nich po 5 minutach gry mnie wywalało - przeżuciłem się na oficjale ATI i nie mam probleów (mam radeon 9800Pro).

Sciagalem jeszcze 5,6 innych sterownikow sprawdzalem czy gra sie odpali … niestety nici :stuck_out_tongue: narazie widze, ze nic z tego nie bedzie ;p albo jak ktos wymysli co z tym problemem trza zrobic, albo jak kupi sie kiedys nowa karte graficzna :confused: Szkoda mi tej setki wydanej:P

silvver mi się wydaje, że autorowi chodziło o kartę graficzną :roll:

Spróbuj zmienić sterowniki.Pokombinuj.

Rafi :

czyli powinno chodzic na mojej karcie?

Powinno :? A jakie masz sterowniki do grafiki? U mnie chodzi tylko na Catalystach 6.5

Powiem tak instalowalem Catalisty 5.1, 5.7, 5.8, 6.5

Omegi z Catalistami 4.9, 6.5 i na zadnych nie chodzilo :confused:

Aktualnie mam wlasnie 6.5 catalysty (instalwoalem je kolo 4,5 razy)

igorenek jaka ty masz karte graficzna ?

A wlasnie … mam taka prosbe :P… czy mógłby mi ktoś wysłać jakiś swój profil z gry? Może to pomogłoby mi jakoś odpalić gre …??? Plik autoexec.cfg również mógłby się przydać :slight_smile:

Jakby co to mój e-mail: inko15@interia.pl

Złączono Posta : 28.06.2006 (Sro) 18:05

Może jest jakiś program co potrafi wyłączyć w grze shadery :D? a jak nie ma to nadal prosze o przeslanie mi profilu … przynajmiej jakoś bym pokombinował z edytowaniem :confused: … jakby pomogło to byłoby wspaniale :smiley:

Złączono Posta : 02.07.2006 (Nie) 18:10

Zdobylem profil i sewy lecz… nic nie pomoglo … zmienialem w systemie wydajnosc - bufor na programy tez nic :confused: Wychodzi na to, ze gierka pod radeona 9000pro nie podchodzi :confused: Kumpel ma radeona 9100 i mu chodzi nie rozumiem tego :smiley: edytowalem nawet pliki exe tez nic… ma ktos jeszcez jaki pomysl?

Ja mam inny problem :

Wyrzuca mnie do pulpitu w momencie kiedy konczy wczytywac mape

moj komputer to :

athlon 1700 +

GeForce 5700 LE

1024 ram

sterowniki do wszystkiego mam swieżo zaktualizowane , najnowszy dx itp

gra orginalna ,wersja angielska

Sprawdź czy twoja karta graficzna posiada Pixel Shaders.

zawsze czy sporadycznie? mnie też czasem wyrzuca, ale maksymalnie raz na 5-6 wczytań (athlon 64 3000, Geforce 6600GT, 2*512DDR)

może najnowszy patch pomoże,

posiada :wink: ale juz wszystko w porzadku, jedna z moich kosci ram byla na 266mhz czy jakos tak i spowalniala inne , wyjalem ja i teraz wszystkie czyta na 400 i jest w porzadku :slight_smile:

Ktos inny co mial taka karte graficzna jak ja poradzil sobie formatem i wgraniem wxp-w2k-catalyst-7-981-040127m-013420c sterownika :slight_smile: Ja narazie nie sprawdzalem tego ale mam nadzieje ze jak bede format robic to beda rezultaty :wink:

Ps. Ma teraz windowsa z sp1

Witam mam dokładnie ten sam problem co ty. doszłem do wniosku że to nie wina sprzętu. ponieważ qmplowi który ma 2 razy gorszego kompa odemnie gra działa… Jak zrobisz formata i zainstalujesz sp2 to pls napisz na forum czy to poskutkowało.

Złączono Posta : 28.07.2006 (Pią) 21:40

witam heroes V działają !!

na radeona X1600 pro :smiley: Jak myślicie dobry wybór??

ja mam errora tego co jest na poczatku tematu ale inna karte mam i inne rzeczy :slight_smile: AMD Athlon XP 2500+ 1.84 GHz, 512 MB RAM NVIDIA GeForce FX 5200 i mi nie chodzi prosze o pomoc z gory dzieki :o

EDIT::::::

Wszystko juz mi chodzi bez broblemu :slight_smile: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smiley: :smiley: :smiley: