Error. Instalacja Windows-a 8


(Dawidj11) #1

Witam! Mam Windowsa 7. Stworzyłem sobie nową partycje 20 GB i postanowiłem zainstalować sobie obok Windowsa 8. Jednak po włożeniu płyty i restarcie kompa odpala się ekran ze znaczkiem Windowsa 8 i mija kilka sekund , po czym wyskakuje błąd. Screen poniżej.


(Piotrkijak) #2

Masz bana na google? http://bit.ly/V47p1h


(Dawidj11) #3

Nie nie mam . Przeszukałem google już przed tym jak napsiałem na forum inaczej bym nie pisał. Widać , że robisz już to z rutyny i jak ktoś prosi o pomoc to używasz let me google . Skoro użyłeś google za mnie to podaj jakieś sensowne rozwiązanie problemu.


(nnick) #4

Jak dla mnie rozwiązanie Piotr92 jest wręcz idealne: Google odpowiedziało już w pierwszym linku o co biega - błąd odczytu z płyty.


(urOk) #5

Odłącz wszystkie podpięte urządzenia, takie jak dyski zewnętrzne etc. Powinno zadziałać.


(Agatonster) #6

dawidj11 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Dawidj11) #7

Szukałem w google. Tak jak powiedziałem inaczej bym nie pisał na forum. Tłumaczyłem sobie wszystko w translatorze , ale znalezłem tylko odpowiedź taką aby włączyć w biosie DEP oraz popatrzeć czy dysk jest dobrze podpięty i znów coś w biosie tylko , że w ustawieniach w płyty głownej - SATA MODE. Odłączyłem wszystkie urządzenia zostawiłem tylko monitor :slight_smile: , myszkę , klawiaturę , noi dysk twardy oczywiście. Robiłem to na virtual PC dzisiaj , jednak to samo. Nawet jak zamontowałem z obrazu Windows-a.