Error przy odpalaniu komputera

Witajcie

Otóż mam 2 problemy związane z moim komputerem na którym mam zainstalowaną Viste Ultimate SP 2 32 BIT

  1. (Większy)

Przy włączeniu komputera pokazuje się czarny ekran a w nim dosłownie przez 3 sekundy pojawia się jakaś informacja od BIOSA a w niej coś w stylu No hard disk detected

~ Oczywiście wszystko działa poprawnie jedynie irytuje mnie ten error (czy jak to nazwać)

a zaraz po tym dalej włącza się system i normalnie uruchamia się wszystko poprawnie :slight_smile:

  1. (Mniejszy)

W Tray’u mam taki XXXXXX odstęp który zwyczajnie mnie irytuje bo jak najadę w ten odstęp to tak jakbym najechał normalnie na pasek zadań, da się tą przerwę jakoś zlikwidować ? :stuck_out_tongue:

2h3n9u1.png

Ad 1.Dysk spróbuj wykryć Autodetectem w BIOS-ie,powinien go odpowiednio ustawić.Zmiany zapisz zgoodnie z instrukcją na dole…Save and exit setup

Karolus2 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

stalesz , Jakim autodetecterem ?

Ja mam w BIOS’ie tylko takie zakładki: Main, AI Tweaker, Advenced, Power, Boot, Tools, Exit

http://www.searchengines.pl/USTAWIENIA- … 86966.html

W pasku też mam taki odstęp pierwsze dwie ikonki od prawej obok siebie przerwa jak twoja i 3 koło siebie. Nie wiem jak to zmienić