Errory przy starcie Windows(różne)

Witam, mam problem gdyż ostatnio ściągnąłem coś co nie było tym czego chciałem. Mianowicie ten plik otworzył mi cmd i zaczął tam robić straszne afery, aż w końcu pozałączało się kilka dziwnych procesów, które intensywnie pochłaniały zużycie procesora. Plik w który się zaopatrzyłem to remove wat.

 

adwcleaner mi wyczyścił masę problemów, potem użyłem malwarebytes i też zrobił co trzeba. Jednak tak się potoczyło, że jak chciałem kolejny raz użyć adwcleanera to podczas skanu wyskakiwał error odnośnie jakiegoś brakującego pliku. Malwarebytes co chwile daje mi komunikat o tym, ze blokuje zagrożenie i zazwyczaj jest to RegSvr32. Jeszcze przez tamten plik, który mi narobił szkód dodatkowo popsuło mi to google i robi przekierowania na cse.google.

 

Na dole załączam logi.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

g.txt

Mam jeszcze pytanie, a mianowicie czy nie ma problemu jak na innym serwisie również prosiłem o pomoc i zrobilem to co tamta osoba mi radziła? Tamta osoba już nie odpisuje to chciałbym wiedzieć czy mogę tu wstawić co on mi radził i nowe logi, które z tego wyszły, gdyż nadal mam problem.

Pokaż to co Ci poprzednik radził i pokaż aktualne logi-na przyszłość trzymaj się jednego serwisu.