Errory w wiresharku

  • Witam Serdecznie mam taki problem gdyż, stale wireshark wypluwa errory z tym adresem ip, czasami zmienia się końcówka na 205-6 jedynie sprawdzając w geoip lokalizacja Warszawa i teraz pytanie, jak sprawdzić odczytać jakie info wysyłam, wiem że można zablokować jakoś ową pulę adresów ecz to nie rozwiązanie gdyż można zamaskować ip. Zamieszczam pakiety…Chciałbym jak najwięcej infoo z nich wyczytać o tym gagatku,
  • jakie rozwiązania proponujecie aby rozwiązać problem…? Jakiej usługi to wina? może wirus? może luka w przeglądarce hmmm, a może hasło do wifi złamane…Jeżeli potrzebujecie więcej info to zapraszam do dyskusji…:slight_smile:

 

 

Adres IP należy do firmy Virtuaoperator. Wygląda na to, że jest to operator usług internetowych. Jeśli nie korzystasz z jego usług, to najwyraźniej ruch sieciowy leci przez ich sieć (prawdopodobnie Twój operator dostarcza im łącza lub współpracują ze sobą w wymianie ruchu). W każdym razie ruch idzie po SSLu.

Pokaż te błędy, o których piszesz, bo bez tego nic nie można wywnioskować. Natomiast jeśli ruch leci przez jakieś serwery, bo tak musi być, to możesz sobie zablokować dostęp do pewnej części Internetu.

 

 

http://wklej.org/id/1947326/