Esc.pl - opinie o sklepie

witam,

chcialem zakupic w w/w sklepie kilka rupieci (peceta, głośniki i karciochę dla brata - o czym juz pisalem w poprzednich tematach), no ale zainspirowalem sie tematem innego uzytkownika, wiec zeby sie nie podpinac chcialbym zadac tu kilka pytan. ogolnie polecacie ten sklep, jest tanio itd. ale jak jest u nich z dostepnoscia towaru oraz stopniem profesjonalizmu osob montujacych zestawy z konfiguratora? zastanawiam sie czy nie trafi mi sie pc w ktorym bede musial dokrecac srubki i zmieniac polowe ustawien w biosie z powodu braku fachowosci obslugi. takze jezeli ktos ma praktyczne, a nie teoretyczne doswiadczenia z esc.pl, prosze o wypowiedz.

pzdr.

Ja mam praktyczne wczoraj zamówiłem zestaw i jest dużo niedociągnięć . Przeczytaj mój temat corsair-550w-sadzicie-t344550.html a sie dowiesz po cześci coś o nich . Facet dzwonił ze 4 razy bo im coś nie wychodziło .

Jeśli sądzisz że złożysz go lepiej to zamów części i składaj go sam. Na dodatek będzie w domu prędzej.

A co do sklepu to mają atrakcyjne ceny, kupowałem u nich kiedyś radka x1950pro i po dość długim czasie nie było problemu z serwisowaniem go na odległość jak zaczął zachowywać się niestabilnie, tak więc złego powiedzieć o nich nie mogę.

ze zlozeniem raczej nie byloby problemu. a czy twierdze, ze zrobie to lepiej niz panowie z esc.pl… nie, dlatego staram sie zasiegnac jezyka. :slight_smile: tez przeczytalem sporo pozytywnych opinii, ale to takie ostateczne rozeznanie.

Warto do nich zadzwonić i przekazać żeby komputer był złożony solidnie a nie od tak sobie to na pewno złożą go prawidłowo.

jesteś pewny ? wątpię abyś do dzwonił się akurat do tego gościa, który będzie skręcał te śrubki…

ja tam nie mam nic do esc.pl, ale złożyć komponenty wolałbym sobie samemu…

http://www.opineo.pl/opinie/esc-pl

Google potrafi wszystko :slight_smile:

na miejscu w sklepie- na pytanie czy mogą podłączyć myszkę (była w otwartym pudelku) sprzedawca powiedział ze ;nie będzie się schylał i podłączał myszki pół godziny pod stołem

na jeszcze jedna prośbę powiedział ze mogę przecież pojechać do domu i w razie czego jest gwarancja to mi wymienia w końcu poprosiłem właściciela sklepu o podłączenie myszki za

160 zloty a on na to ze wkrótce ktoś mi z tylu na zapleczu ja sprawdzi". Generalnie jaki pan taki kram. Myszkę + podkładkę steel pad qck kopiłem w Empiku o 40 zloty taniej.

a także http://wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,88542, … gn=4965538