Eset czy Norton Internet Security 2010?

Który antywirus jest lepszy ? Od roku używam eseta i jestem z niego zadowolony jednak kolega polecił mi nortona więc go zainstalowałem żeby wypróbować . Oba antywiry są jak dla mnie dobre jednak zostałem przy esecie po wcale nie obciąża kompa. Jakie jest wasze zdanie o tych programach i co używacie

Ścisła czołówka programów to Kaspersky, NOD32 i Norton. Nie da się właściwie jednoznacznie określić który z nich jest wybitny. Jest to kwestia wyboru producenta, wyglądu programu, sposobu obsługi. Dla jednej osoby wygodny będzie ESET SS a dla drugiej osoby NIS 2010. Moim zdaniem wygodniejszy w obsłudze jest NIS 2010. Pracuję z nim od pewnego czasu i podoba mi się panel informacyjny i ustawień, ale jak już wyżej napisałem, jest to tylko subiektywne odczucie

Ja mam takie same zdanie co MarS i także używam NIS 2010

Mam oba - ESEt SS x64 na PC i NIS x86 na laptopie. Z obu jestem zadowolony. Pracują szybko, skutecznie i nie obciążają kompa (obawiałem się tego po dawnych doświadczeniach z Nortonem). W NIS ciężej było mi coś znaleźć, bo od kilku lat używałem praktycznie tylko ESETa, ale obecnie nie ma problemu. Oba na chwilę obecną polecam oba równie mocno. Sam nie wiem na który się zdecyduję jak skończą mi się obie subskrypcje…

Moim zdaniem na tym poziomie jakosci programow decyduja osobiste preferencje… Ja uzywalem kilka lat nod32 z eset, od 2 lat przesiadlem sie na norton internet security 2009, teraz 2010 i jestem zadwolony z tej przesiadki, ale tez i zlego slowa nie moge powiediec na eseta… Co nie wybierzesz bedzie ok, choc dzis moje “serce” blizej symanteca :slight_smile:

Zgadzam sie z jacelim - w zasadzie poziom jesy podobny, ja akurat teraz mam Nortona

Ja wole ESETa. Mam wersję 4.2.35.0 i jest OK. Ale po ENG.