Eset, Funkcja nie działa, Funkcji nie udało się uruchomić

Witam.

 

Skończyła mi się licencja na BitDefender i Zainstalowałem Eset Smart Security problem jest w tym że za chiny nie mogę go odpalić, korzystałem z różnej maści poradników, deinstalatorów itp. nawet Uninstall BitDefender pomógł tylko na jedno uruchomienie po drugim uruchomieniu znów to samo czyli:

eset.JPG

Eset 10

 

Miał ktoś podobny problem?

Proszę o pomoc.

 

Tagi:

Funkcja Eset nie działa

Eset nie działa

Eset nie chce się uruchomić

Funkcji nie udało się uruchomić eset

Funkcja nie działa ponieważ nie są aktywne inne wymagane moduły programu. 

Wygląda mi na problem oprogramowania. Według mnie powinieneś zainstalowac i używać Avast free antyvirus. Bardzo dobry program antywirusowy. Nie zawodny. Nie polecam używania mało znanych programów. Też mi właśnie ten Eset nie chciał działać. Dlatego zamieniłem na bardziej znany i szanowany program.

Jakoś nie jestem przekonany do darmowych antywirusów, napisałem do Eset, zobaczymy co odpiszą. 

Ale dostałem komunikat…

“Ze względów bezpieczeństwa usługa Gmail nie zezwala na korzystanie z tego typu pliku, ponieważ narusza on zasady Google dotyczące plików wykonywalnych i archiwów.”

Specjalnie wysłałem spakowane żeby nie rozpoznało plików *.sys jako wirusów bo korzystałem z tego poradnika

Poczta gmail nie przepuszcza tego rodzaju plików nawet spakowanych

Eset to dobry program antywirusowy.

Wszystkie darmowe spowalniają system, chociaż przy szybkich komputerach można tego nie zauważyć

Może jakaś wada wersji

Chyba mito pomogło opcja pierwsza, ale nie jestem pewien, jak ktoś może to niech sprawdzi.

Odinstalowałem, uruchomiłem ponownie, zainstalowałem (zawsze po zainstalowaniu działał, dopiero po uruchomieniu przestawał) wyczyściłem i na razie działa. Uruchomiłem już dwa razy. Teraz trzeci i pewnie nie będzie działał:)

 

Eset mało znany, you made my day. Mam ponad 200 końcówek z Eset, zarzadzane na ERA Server. Duże firmy też wybierają Eseta ze względu na serwer ERA. Natomiast Avast… Avast potrafi zarżnąć komputer, jest strasznie niewydajny.

2 polubienia

Problem został rozwiązany po 2 tyg mailowania z supportem poprzez zainstalowanie dodatkowego certyfikatu, aczkolwiek nie uzyskałem zgody na publikację.

Uprzejmie proszę by nie umieszczał Pan przesłanego rozwiązania na forum, gdyż powinno ono być stosowane po uprzednim sprawdzeniu przez nas wielu czynników systemu operacyjnego. Jeżeli spotka Pan osobę z podobnym problemem, proszę by ta kontaktowała się bezpośrednio z nami.

Tak. Support Eseta jest bardzo pomocny i pomimo, że problem wygląda identyczne, przyczyna często jest inna.