Eset internet security

Mam zainstalowany program antywirusowy eset internet security i pojawia się od jakiegoś czasu to
1
klikając na sprawdź dostępne opcje czytam to

Twoja wersja systemu Windows 7 jest przestarzała

Problem

Korzystasz z przestarzałej wersji systemu operacyjnego. Aby zachować ochronę, dbaj o aktualność systemu operacyjnego.

Rozwiązanie

Masz zainstalowany program ESET Internet Security w systemie Windows 7 SP1 64-bit.

Sprawdź, czy masz zainstalowany dodatek Windows 7 Service Pack 1 (SP1) z najnowszymi aktualizacjami systemu Windows (co najmniej KB4474419 i KB4490628).

Jeśli nie masz skonfigurowanego automatycznego aktualizowania systemu Windows 7, kliknij menu Start > Panel sterowania > System i zabezpieczenia > Windows Update > Sprawdź dostępne aktualizacje, a następnie kliknij Zainstaluj aktualizacje.

Niestety w moim laptopie nie mam windows updata co mam zrobić.

Masz za stary system. Windows 7 to już dziadek niewspierany.

No tak ale mogę zainstalować aktualizację żeby mi program antywirusowy działał. Z tego laptopa korzystam prywatnie, przeważnie korzystam z facebooka, gram w gry, youtube i strona banku, nie chcę żeby ktoś mi się włamał na kompa i okradł. A na razie nie planuję kupna nowego laptopa chyba że nowy system Windows 10, mam na służbowym laptopie i zbytnio mi się nie podoba bo za każdym razem jak jest zainstalowana aktualizacja, to albo nie mogę włączyć komputera, a jak włączę to wyskakuje napis że system poprawnie nie został załadowany, albo działa jak ślimak, i trzeba czasami anulować aktualizacje żeby dobrze działał, tylko ja tym się nie zajmuję tylko zatrudniony w firmie informatyk.

https://www.catalog.update.microsoft.com/search.aspx?q=kb4474419"
Tę drugą łatkę też sobie w szukajkę wklej i powinno być pobieranie. Nie mam jak sprawdzić, ale pewnie te pliki się dwuklikiem otwierają.

No tak to ja te pliki z ściągnęłam wcześniej, ale problem polega na tym że nie wiem jakim programem je otworzyć bo jak dwa razy klikam to otwiera mi się nowe okno z poleceniem wybierz program za pomocą którego plik ma być otworzony, a na moim laptopie nie ma windows update.

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/934307/description-of-the-windows-update-standalone-installer-in-windows
Jest jakieś WUSA od tego, co już jest w systemie.

zainstaluj Windows 10 za darmo bez utraty danych!
Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=rZ36OzEVHEc&t=178s
Narzędzie: https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209

musisz mieć najnowsze aktualizacje . Ja po ciężkich próbach i przekonania się co do 7 mam ten system zainstalowany i jakoś żadnych problemów nie mam z wirusami i tym podobne . Mam sam Eseta IS skanuje MBAM i jeszcze nic nie przeszło. Pozatym lepiej śmiga niż 10