ESET Nod 32 v3.0...Błąd otwierania pliku podczas skanowania

Witam

Niedawno zainstalowałem sobie ESET nod32 antywirus v3.0.572.0.Po dokonaniu skanowanie dysku systemowego raport wyświetla komunikat o błędzie podczas otwierania.W celu sprawdzenia zainstalowałem wersje trial na 2 systemie ,raport wyświetlał podobne komunikaty wręcz identyczne.

Proszę forumowiczów o porównanie z wynikami własnego raportu skanowania ww wersja.

Poniżej raport mojego skanowania

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1e … fc0d4.html

Mydory

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

wszyscy mają takie raporty, taka uroda programu

W opcjach programu możesz zaznaczyć skanowanie wewnątrz archiwów czy plików zabezpieczonych, z tym że bedzie to miało wpływ na wydłużenie czasu skanowania.

Wszystko jasne.Są to pliki/obiekty używane przez inna aplikacje lub system operacyjny.Dlatego nie można ich przeskanować.

-nie ma to znaczenia czy sa to archiwa czy nie.