ESET NOD32 ANTYVIRUS 5 - prośba o opinie

Czy ten antywirus jest dobry? Od lat mam Nortona, ale kupiłem ESETA, bo chciałem przetestować też słowackiego antywirusa. Jaka jest Wasza opinia (o ile ktoś używa)?

Mam go od lipca, i jestem nawet zadowolony, dobra pomoc techniczna tam jest

Ja jak miałem to nie narzekałem był dobry nie sprawiał żadnych problemów w przeciwieństwie do innych antywirusów które np. blokują przywracanie systemu.

Zdziwiło mnie to, że nie ma tego antywira w AV teście http://www.av-test.org/en/tests/home-us … poct-2012/ (Tylko jest smart security) i zastanawiałem się co się stało…

Tam testowane są przeważnie Internet Security (z zaporą) jeśli taki pakiet znajduje się w ofercie danego producenta.

Mam NODa i nie narzekam (od czasu do czasu sprawdzam system innymi skanerami).

ESET Smart Security to ESET Antivirus + Zapora sieciowa + moduł ochrony rodzicielskiej.

ESET jest dobrym AV. Jeden proces, jedna usługa. Jeżeli nie włączy się zaawansowanej heurystyki w ustawieniach programu, to w zasadzie nie odczuwa się jego obecności w czasie korzystania z PC. Jeżeli posiadasz wielordzeniowy CPU zaleca się włączenie zaawansowanej heurystyki i skanowania archiwów.

Procesy:

ESET Main GUI - 3,3 MB RAM

ESET Service - 83 MB RAM

Działa na Windows 8 x64 bez żadnego problemu.

Testy AV-Comparatives czy AV-Test.org są często subiektywne.

Jedynie na prawdę słabej jakości AV nie dostają certyfikatów (np. dawny MKS > File Medic).

Pozdrawiam.

Dobra ochrona komputera, szybki start systemu, obecnie mam licencje na rok i jestem zadowolony.

Eset w porządku, nie jest problematyczny i całkiem “przyjemny” w użyciu, ale wybrałbym na Twoim miejscu F-Secure IS 2013. Przesiadłem się z Kaspra kilka miesięcy temu i tak już zostało. Mocny silnik Bitdefendera daje radę. Działa lekko, w tle, nie obciąża i nie męczy komunikatami, a przy tym ma świetne osiągi w testach.

Polecam NODa 100%, to jedyny antywirus który w tym momencie się sprzedaję, klienci powoli sami wyczytują na jego temat i o niego pytają.

Jego dużym + jest praktyczny brak obciążenia systemu w przeciwieństwie np. do Norton’a - którego grzechem jest instalowanie na starszych komputerach.

Pzdr.

nie słuchajcie żadnych testów! to bzdury! czytałem cuda już o Nodzie że 60% wykrywalność że to że tamto że przegrał coś tam , sami go przetestujcie a zobaczycie jak wysoką ma skuteczność szybkość testowałem go dośc długo i wypadł super! i wcale nie jest to Słowacki program a amerykański oj znawcy znawcy na Słowacji jest tylko główna dystrybucja a sam program jest z USA tam powstał .

Dodane 13.01.2013 (N) 15:05

Nod Eset nie jest Słowackiej firmy ale Amerykańskiej na Słowacji jest tam główna dystrybucja tylko ej nie mylcie pojęć ! to Amerykański program.

Najlepszy Jest !!

no chłopie na stronie producenta jest przecież i tu masz jak instalować :smiley:

tu film w moim wykonaniu jak zrobic wiecie co

http://www.youtube.com/watch?v=KHHOOwbrAKs