Eset nod32-Błąd instalacji

Witam .Odinstalowałem eseta nod32 programem eset uni. w trybie awaryjnym  by zainstalować najnowszą werjsę. Pobrałem instalkę i instaluje ale wyskakuję taki oto błąd

http://zapodaj.net/65069a0d801e3.png.html

Ja tam programy antywirusowe uważam za “komputerowe darmozjady” i tak od co najmniej 5-ciu lat nie widziałem wirusa (a chętnie bym go “zobaczył”) polegając na zdrowym rozsądku , doświadczeniu i lustrzanej kopii zapasowej na zewnętrznym HDD . Co mi to za “interes” jak skanowanie bootowalnym antywirusem (z aktualizacją sygnatur) trwa ~45 min , a odzyskanie systemu z kopii ~15 min (GPARTED) no i ta niepewność czy , aby wszystko zostało usunięte ?  Ale  mniejsza z tym .

Sprawdź w Rejestrze (REGEDIT.exe) klucze :

HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Products

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products  (nazwa programu w kluczu : InstallProperties)

i jeżeli znajdziesz klucz związany z programem (którego nazwy nijak nie potrafię napisać) to go usuń .

P.S.

Czy to aby nie “przypadek specjalny” tj. W10 ? Jeżeli tak , to ja “wysiadam” .

Ze screena wynika , że nie !

Ja ten program zainstaluje na moim komputerze ja ta firma zacznie mi płacić za jego testowanie/użytkowanie , co oczywiście jak prawie wszystko jest kwestią ceny .

Następny “zawodnik” FRST ?

“O żebym dożył kiedy tej pociechy , że wirus zawita do mojej strzechy .”

Oglądałem na szybko i nic nie widziałem sprawdzę później dokładnie ale raczej tam nic nie znajde 

Wszystko wskazuje na to , że program został jednak nieprawidłowo odinstalowany . W Rejestrze pozostały wpisy dotyczące jego instalacji/dezinstalacji . Podczas instalacji nowej wersji czytany jest Rejestr i instalator próbuje ją usunąć , ale nie znajduje odpowiednich plików które zostały usunięte . Z Rejestru należy usunąć wszystkie pozostawione klucze związane z programem (niekoniecznie tylko lokalizacje które Ci podałem) .

Nic nie znalazłem :frowning: