ESET NOD32 - skanowanie podczas uruchamiania

Mam zainstalowany program ESET NOD32 4.0 i chciałem wyłączyć automatyczne skanowanie podczas uruchamiania systemu. Nie mogę znaleźć tej opcji w ustawieniach programu. Czy któryś z użytkowników wie jak tę opcję wyłączyć?

Przestaw na górze : interfejs użytkownika na zaawansowany, i szukaj dalej :wink:

Wow, nie wpadłbym na to.

Tzn. że znalazłeś?

Nie :stuck_out_tongue:

Wydaję mi się, że nie ma takiej opcji, ale może coś przegapiłem. Proszę o konkretne wskazanie położenia.

wejdź w narzędzia i tam masz harmonogram i odznacz sobie :smiley:

Ochrona systemu plików w czasie rzeczywistym - ustawienia .

Albo poszukaj w : PPM na ikonke noda, na pasku zadań i ustawienia zaawansowane …

41894031.th.png

Co mam sobie odznaczyć?

Jedyna dostępna opcja włącza pokazywanie procesów menedżerze zadań.

11638925.th.png

Nie wiem którą opcję masz na myśli. Nie chodzi mi o wyłączenie ochrony plików w czasie rzeczywistym, ale wyłączenie zaplanowanej procedury skanowania plików podczas startu systemu.

Szukałem. Proszę o konkretne wskazanie położenia!

źle wszedłeś miałeś wejść w harmonogram ale nie w ustawieniach zaawansowanych tylko tu na początku w ustawieniach noda w narzędziach

No i oczywiście zapomnieliśmy : jaka masz wersję NOD-a? 4.x?

napisał że 4

I w żadnym z powyższych sposobów, nie może tego znaleść?

napisałem jak ma zrobić widocznie mu coś nie wychodzi

Dodane 19.12.2009 (So) 21:01

tu masz w innym języku ten harmonogram http://images.betanews.com/screenshots/1030805525-4.gif

djkamil09061991

Dzięki za rozwiązanie problemu. Musiałem przegapić tę opcję kompletnie. Chwilowe zaćmienie umysłu :stuck_out_tongue: Jeszcze raz dzięki.