Eset Smart Seciurity - dlaczego nie mogę kupić?

Witam!

Poszukuje programu antywirusowego Eset Smart Security - jednak pytałem w MediaMarkt, oraz Vobis i znalazłem tylko upgrade. Ja potrzebuje nowej wersji na nowy komputer - dlaczego nie ma go w tak dużych sklepach?

I gdzie mogę go nabyć - najlepiej w “normalnym” sklepie, ale może być też sklep internetowy? Podajcie linki do sklepów które go sprzedają…

Vobis.pl

dagma.com

komputronik.pl

tak trudno zagooglować ?

Pytałem w salonie tego sklepu i tam nie mieli. Jak pisałem wolę tradycyjne sklepy, więc zakup w sklepie internetowym jest ostatecznością.

I nadal chciałbym zapytać, czym spowodowany jest brak nowych pełnych wersji ESETa?

w MM nie ma? Kiedy bym nie był to w MM zawsze jest tego pełno. Nie tylko eset ale kaspery, Nortony, pandy, g-data i inne. Wszystkie wersje i różne antywiry. Jeśli w Twoim pobliskim sklepie nie ma to zostaje sklep Internetowy tam zawsze są. Dobre sklepy to www.agito.plwww.komputronik.plwww.kdo.pl

Tak w Media Markt, jak w Vobisie są tylko przedłużenia.

Chyba jednak spróbuje zamówić przez internet - tylko mam pytanie - czy nie można kupić bezpośrednio przez stronę Eseta?

Na str. eset jest dział sklep to pewnie można: http://www.eset.pl/nod32—skuteczny-antywirus.html