Eset Smart Security czy Eset NOD 32?

Witam,

Pytanie takie jak w temacie. Który program jest lepszy ?

Żaden.

Produkty Eset niestety z założenia są kiepskie i mocno zamulają.

Proponuję Avirę - lekka, bardzo dobra wykrywalność, darmowa.

Ewentualnie Gdata.

oj myliłbyś się stara wersja noda 32 jest nie tylko nie zamulająca ale i szybka.

piotrk123 , czyli NOD 32 zainstalować ?? Wiem, że Eset jest dobry i się pytam, którą zainstalować a nie, że Avira jest lepsza

Jeśli masz dobry komputer to instaluj smart security .

Znalazł się, zamulacz jeden.

ESET SS jak i NOD32 nie jest takim zamulaczem jak twierdzisz bogna2009. Używałem Smart Security na leciwym, 6-letnim komputerze (1,5GHz Athlon XP, 512 RAM, karta ATi Radeon 9600 PRO) przez pół roku. Nigdy nie zamulał komputera, a i wirusy nie przechodziły (skanowany od czasu do czasu Kasperskim online).

Jeśli masz fundusze, możesz zainstalować Smart Security, będziesz zadowolony.

Poza tym, nie różnią się one za bardzo, tzn NOD32 i SS, bo to raz, że jedna stajnia, a dwa jedno zawiera się w drugim. SS ma w sobie jeszcze firewalla po prostu.

Jedno to sam program antywirusowy, a drugie pakiet Internet Security.

Ze strony producenta:

Inaczej mówiąc: Eset Smart Security = NOD32 + firewall

Coś podobnego :o Używam eset nod od ok 2 lat na 2 komputerach i laptopie i żaden nie chodzi wolno. Tymbardziej, że kompy to już starszawe maszyny :roll: np. sempron 2200+, radeon family 7000, + 768 RAM i… śmiga jak “talala” =D> jak to mówią: sie dba - się ma :slight_smile: do tego cc cleaner oraz MAM - skanowanie i czyszczenie 1 na 2 tyg i nic się powinno mulić :wink:

Jeżeli chodzi o mnie - polecam :wink:

Bogna wybacz, ale większych bzdur to dawno nie miałem okazji czytać.

Mam pod sobą klikanascie różnych komputerów o różnej specyfikacji, wszystkie chronione przynajmniej od 5 lat NODem. Nod również na serwerze i jakoś nie miałem przez te lata żadnej poważnej infekcji, pomimo że na stacjach roboczych pracują różne misie puszyste, które nie bardzo wiedzą co to bezpieczeństwo.

Tak że Twoja opinia jest wysoce krzywdząca. Co do skuteczności można się spierać, ale z tym zmulaniem to już chyba sobie wyssałaś z palca.

Co do wyboru czy AV czy pakiet Internet Security to Twoja osobista decyzja. Potrzeba ci lepszej ochrony instaluj ESS, wystarcza ci sam AV instaluj NODa32.

A tak na marginesie masz wersje trial, skorzystaj z nich, po-testuj i wybierz co dla Ciebie lepsze.

Lepiej zainwestuj w AVG Internet Security 9.0 jest lekki szybki i skuteczny :!: :slight_smile:

Ktosiek100 , wyobraź sobie, że właśnie tak zrobiłem :] i to jeszcze przed Twoją wypowiedzią :stuck_out_tongue:

kuboludek100 słuszna decyzja :slight_smile:

Eset Smart Security.Sam używam i Avast się chowa a wcześniej go miałem.Smart Security,ponieważ to pełny pakiet zabezpieczeń,a nie sam antywir.