ESET SMart Security - konfiguracja i cyferki na liście ustawień

(_tommy_) #1

Dobry wieczór.
Od pewnego czasu po rezygnacji z Comodo Internet Security postawiłem wrócić do starego sprawdzonego softu, czyli do ESET Smart Security. Zastanawia mnie dość nowe i nieco dziwne zastwosowanie na liście ustawień pogrubień czcionki i cyfrą informującą o … no właśnie o czym?

O ilości funkcji jakie należy poprawić w celu lepszego działania? O funkcjach które można czy należy włączyć/wyłączyć? Ktoś może wie lub zna sposób na rozgryzienie tego tematu?

Pozdrawiam.

(fobo) #2

Cześć
Prawdopodobnie to ilość zmienionych ustawień innych niż domyślne.
Jak zresetujesz do domyślnych to powinny zniknąć.
Swoje ustawienia warto zapisać przed eksperymentami.

(Seba228215) #3

Pomoc Eset napisała mi kiedyś : “producent wprowadził coś takiego do funkcji, że jak kiedyś po zmianie ustawień i ich zaakceptowaniu, te cyferki znikały, tak teraz one nie.znikają”. Zgłaszałem już niejednokrotnie, żeby producent Eset przywrócił to, jak kiedyś te cyferki znikały, ale chyba Eset ma olew na to…

(_tommy_) #4

Też tak myślałem ale mam wrażenie, że to wygląda tak jakby program informował o tym ile trzeba poprawić ustawień…
Bynajmniej, dzięki za odpowiedź, mam jasne wytłyumaczenie :wink:

@Seba228215
Wiesz, jak zgłasza coś kilku userów to nie miej nadziei, że zrobią to co oni zgłaszają :wink:

(fobo) #5

“… że to wygląda tak jakby program informował o tym ile trzeba poprawić ustawień…”" - wcale nie, Twoje ustawienia mogą być lepsze, niż domyślne.
To tylko sygnał że są inne niż domyślne

(_tommy_) #6

Dziękuję za odpowiedź.