ESET SMart Security - konfiguracja i cyferki na liście ustawień

Dobry wieczór.
Od pewnego czasu po rezygnacji z Comodo Internet Security postawiłem wrócić do starego sprawdzonego softu, czyli do ESET Smart Security. Zastanawia mnie dość nowe i nieco dziwne zastwosowanie na liście ustawień pogrubień czcionki i cyfrą informującą o … no właśnie o czym?

O ilości funkcji jakie należy poprawić w celu lepszego działania? O funkcjach które można czy należy włączyć/wyłączyć? Ktoś może wie lub zna sposób na rozgryzienie tego tematu?

Pozdrawiam.

Cześć
Prawdopodobnie to ilość zmienionych ustawień innych niż domyślne.
Jak zresetujesz do domyślnych to powinny zniknąć.
Swoje ustawienia warto zapisać przed eksperymentami.

Pomoc Eset napisała mi kiedyś : “producent wprowadził coś takiego do funkcji, że jak kiedyś po zmianie ustawień i ich zaakceptowaniu, te cyferki znikały, tak teraz one nie.znikają”. Zgłaszałem już niejednokrotnie, żeby producent Eset przywrócił to, jak kiedyś te cyferki znikały, ale chyba Eset ma olew na to…

Też tak myślałem ale mam wrażenie, że to wygląda tak jakby program informował o tym ile trzeba poprawić ustawień…
Bynajmniej, dzięki za odpowiedź, mam jasne wytłyumaczenie :wink:

@anon25492837
Wiesz, jak zgłasza coś kilku userów to nie miej nadziei, że zrobią to co oni zgłaszają :wink:

“… że to wygląda tak jakby program informował o tym ile trzeba poprawić ustawień…”" - wcale nie, Twoje ustawienia mogą być lepsze, niż domyślne.
To tylko sygnał że są inne niż domyślne

2 polubienia

Dziękuję za odpowiedź.