Eset Smart Security licencja

Witam :slight_smile: jakiś czas temu w gazecie prawnej była płytka z tym antywirusem i licencją na 90 dni która kończy mi się 2011.12.30

-Pytanie jest następujące:Czy mogę wznowić licencje czy muszą nową zakupić ?

Czy to przypadkiem nie na jedno wychodzi ?

raczej zakupić kończy się jedna licencja kupujesz następną lub przestajesz korzystać ,jeśli się zdecydujesz przedłużać to zawsze jest to tańsze nic zakup nowej licencji

Nie zawsze przedłużenie jest tańsze od zakupu nowej licencji.

Możesz śmiało zakupić przedłużenie licencji.

:roll:

Poczekaj na maila od ESETa . Będziesz miał jeszcze 90 dni. Mi przyszedł na kilka dni przed końcem licencji.

“Drogi Użytkowniku, Dziękujemy za skorzystanie ze specjalnej 90 dniowej wersji programu ESET Smart Security 5 przygotowanej dla czytelników Dziennika Gazety Prawnej. Możesz przedłużyć działanie ESET Smart Security 5 o kolejne 90 dni klikając w poniższy link,___________ zyskując łącznie 180 dni pełnej ochrony swojego komputera. Po kliknięciu na link Twój program w ciągu dwóch dni automatycznie przedłuży licencję, i tym samym swoje działanie, o kolejne 90 dni. Nie musisz modyfikować żadnych ustawień ESET Smart Security 5.” :smiley:

Dzięki :slight_smile: Dziękujemy za przedłużenie specjalnej wersji programu ESET Smart Security 5 dla czytelników Dziennika Gazety Prawnej.

W najbliższych 2 dniach Twój program automatycznie przedłuży swoje działanie o kolejne 90 dni. Nie musisz modyfikować żadnych ustawień ESET Smart Security 5.

Z moich informacji, każdy powinien dostać maila z linkiem gdzie może sobie przedłużyć licencje na kolejne 90 dni - zatem za darmo dostajemy licencje na pół roku.

Jednak po pół roku nie można tej licencji kontynuować jako takiej - należy zakupić nową licencje. Jedyny plus to rabacik od Dagmy w wysokości 15%. Kontynuacje są tańsze o 40% w porównaniu do nowych licencji.