Eset Smart Security licencja

(Boguszek) #1

Witam :slight_smile: jakiś czas temu w gazecie prawnej była płytka z tym antywirusem i licencją na 90 dni która kończy mi się 2011.12.30

-Pytanie jest następujące:Czy mogę wznowić licencje czy muszą nową zakupić ?

(Veers) #2

Czy to przypadkiem nie na jedno wychodzi ?

(dzikiwiepsz) #3

raczej zakupić kończy się jedna licencja kupujesz następną lub przestajesz korzystać ,jeśli się zdecydujesz przedłużać to zawsze jest to tańsze nic zakup nowej licencji

(boczi) #4

Nie zawsze przedłużenie jest tańsze od zakupu nowej licencji.

(SilberPunkt) #5

Możesz śmiało zakupić przedłużenie licencji.

:roll:

(Kl65) #6

Poczekaj na maila od ESETa . Będziesz miał jeszcze 90 dni. Mi przyszedł na kilka dni przed końcem licencji.

"Drogi Użytkowniku, Dziękujemy za skorzystanie ze specjalnej 90 dniowej wersji programu ESET Smart Security 5 przygotowanej dla czytelników Dziennika Gazety Prawnej. Możesz przedłużyć działanie ESET Smart Security 5 o kolejne 90 dni klikając w poniższy link,___________ zyskując łącznie 180 dni pełnej ochrony swojego komputera. Po kliknięciu na link Twój program w ciągu dwóch dni automatycznie przedłuży licencję, i tym samym swoje działanie, o kolejne 90 dni. Nie musisz modyfikować żadnych ustawień ESET Smart Security 5." :smiley:

(Boguszek) #7

Dzięki :slight_smile: Dziękujemy za przedłużenie specjalnej wersji programu ESET Smart Security 5 dla czytelników Dziennika Gazety Prawnej.

W najbliższych 2 dniach Twój program automatycznie przedłuży swoje działanie o kolejne 90 dni. Nie musisz modyfikować żadnych ustawień ESET Smart Security 5.

(bujacz) #8

Z moich informacji, każdy powinien dostać maila z linkiem gdzie może sobie przedłużyć licencje na kolejne 90 dni - zatem za darmo dostajemy licencje na pół roku.

Jednak po pół roku nie można tej licencji kontynuować jako takiej - należy zakupić nową licencje. Jedyny plus to rabacik od Dagmy w wysokości 15%. Kontynuacje są tańsze o 40% w porównaniu do nowych licencji.