Eset Smart Security, restarty systemu,analiza z WinDbg

Eset Smart Security wersja 4, licencja do 20.X.br. z “Gazety prawnej”. Od jakiegoś czasu zaczął restartować się komputer, załączam log z debuggera, wydaje mi się, że właśnie z powodu w/w programu, proszę o analizę. W sumie program i tak niedługo skończy działanie, ale wolałabym wiedzieć, czy restarty powoduje właśnie Eset, czy ewentualnie sprawdzić coś jeszcze.

http://www.wklejto.pl/44033

To jest wina Eseta.

Podejrzewałam Eseta, oglądając zrzut, ale zastanawia mnie dlaczego mam takie problemy, zdarzały się już wcześniej, jak program jeszcze był w początkowej fazie licencji, bo teraz, kiedy ona już wygasa i ikonka świeci na żółto, mogłabym mieć jakieś skojarzenia, że właśnie dlatego tak się dzieje. Tę samą wersje ma jeszcze kilkoro moich znajomych i nic takiego im się nie zdarza.

Ikona jest żółta bo zbliża się termin wygaśnięcia licencji ale program ma jeszcze pełną funkcjonalność, jak licencja wygaśnie ikonka będzie czerwona i chyba jedynym ograniczeniem będzie to, że nie będzie się aktualizował. Przeinstaluj eseta, najlepiej wersją ściągniętą ze strony www, w Twoim przypadku powinno pójść z tego linka:

http://www.eset.pl/pobieranie/pobierani … urity.html - u mnie działa a też mam Eseta z GP ale licencje do 16.12.2009. Ewnetualnie przed instalacją sprawdź jaki masz login i hasło przydzielone dla Swojej instalki (za pomocą SnadBoy’s Revelation)