ESET usunięcie usługi sieciowej

Może ktoś z was podpowiedzieć mi, jak usunąć wpisy od ESET Smart Security w usłudze sieciowej

ESET Uninstaller Tool

Powyższy program nie usuwa wpisów

W edytorze rejestru uruchom wyszukiwarkę i szukaj Eset.
Najpierw utwórz punkt przywracania lub kopię rejestru.
RegBack:
http://www.fixitpc.pl/topic/318-tworzenie-kopii-zapasowej-rejestru/#entry171937

Wyszukiwałem ESET w rejestrze i otrzymuje tylko wyniki pochodne od słowa wyszukiwania tj. reset, preset, resourceset, settings. Wydawało mi się, że trafiłem to ACMru były jakieś pozostałości po Esecie ale po restarcie nadal są, a pc działa normalnie nic się nie stało…

Software\Microsoft\Search Assistant\ACMru

Menedżer zadań i usługi. Znajdź potem usługę związaną z Eset i sprawdź szczegóły, będzie jej dokładna nazwa. Następnie CMD i polecenie sc del nazw_usługi (zamiast nazwa_usługi wpisujesz nazwę interesującej ciebie usługi.

Seba228215, czy mógłbyś opisać bardziej szczegółowo jak całą operację wykonać ?
ESET został odinstalowany i żaden jego proces nie zalega w menedżerze zadań Windows

Ogólnie to chyba Ci tylko drivery po esecie zostały w systemie.
Trochę tak jakbyś walczył z usunięciem z systemu HP LaserJet 1010.

Więc co tu poradzić ? Jak się tego pozbyć ?
Na proste rozumowanie to jest zapamiętany przez system producent ESET i nazwa/wersja programu czy tam sterownika + do tego ostatnia zapamiętana ścieżka skąd był pobrany sterownik.

Nic się nie da zrobić ?
Słuchajcie, a może zrobić coś takiego: odinstalować całe połączenie lokalne ? To by się chyba powinno usunąć z tymi wpisami i nowe połączenie byłoby czyste od tych wpisów ?
Jeżeli to byłby nawet dobry sposób to nie wiem jak usunąć połączenie lokalne bo opcja usuń jest niedostępna (szare tło), co o tym myślicie ?

Co o tym myślicie ?

Myślimy, że się nudzisz i wymyślasz sztuczne problemy.
Wpisy nie są aktywną usługą i nie mają żadnego wpływu na działanie systemu.

Tak jak pisałem, jak masz menadżer zadań aktywny, to masz zakładki. Bierzesz zakładkę usługi, następnie poniżej usługi i zostaje otwarty menadżer usług czy jak się to nazywa i tam znajdujesz w opisach Eset i właściwości tego i masz nazwę usługi. Natępnie odpalasz taką czarną konsolę cmd jako admin i wpisujesz :

sc del nazwa_usługi

gdzie sc znaczy service, del usuń, nazwa_usługi nazwa, jaką masz we właściwościach wyszukanej usługi

Może otwórz szeroko oczy i zobacz ten obrazek.
Niczego nie znajdzie w menadżerze, bo to nie są działające usługi.

Wiem o czym mówisz. Ale ja np mając nieaktywną już usługę adobe arm, musiałem ją tak usunąć, bo widniała w usługach. A są też takie usługi, bardziej jako niezgodne sterowniki (Windows 7) w menedżerze urządzeń, np Eset zostawia jakieś parental firewall czy jakoś tak i trzeba usunąć i zrestartować komputer. Czy ty też uwzględnisz to, że autor może mieć jedno z dwóch przypadków również ?