ESKA.TV - jak ją mieć na platformie Cyfrowego Polsatu?

Drodzy użytkownicy… mam problem. Nie wiem czy jest możlie posiadanie programtu ESKA.TV na platformie cyfrowej Cyfrowego Polsatu. Czy ktoś ma w ogóle ten kanał w Cyfrze? Jeśli tak, to powiedzcie co zrobiliście, żeby go odbierać…

Ustawiłem parametry podane na stronie http://www.eska.tv:

Parametry:

 Satelita: HotBird9 13E, DVB-S/QPSK

 Transponder: 16

 Częstotliwość: 11508 MHz

 Polaryzacja: V (pozioma)

 SR: 27500

 FEC: 5/6

 Kodowanie: FTA (brak)

.

Niestety nie mogłem ustawić satelity HotBird9, a tylko 6/7A/8. Pomożcie, proszę.

Spróbuj przestawić częstotliwość na 11507816

Ale możliwe jest tylko podanie 5 cyfr.

Jaki masz tuner? Wybierz Hotbird, nie musi być 9. Poza tym ten transponder powinien być zapisany w pamięci tunera, wystarczy samo przeskanowanie kanałów.

Tuner HD5000

Dodane 29.04.2011 (Pt) 18:40

Nie otwiera mi się, ani w IE, ani w Operze, ani w Chromie.

To nie jest pomocne, a wręcz zaśmiecające wątek. Tak się składa, że wczoraj wziąłem Cyfrowy Polsat, bo na n mnie nie stać. Lepiej pomagaj, a nie zaśmiecaj.

Twój wątek zgłosiłem jako spam.

Z tego co widze w Cyfrowym EskaTV jest w liście kanałów http://pl.kingofsat.net/pack-polsat.php. Zapewne będziesz musiał zrobić od nowa instalacje. Niestety Polsat ma to do siebie i ich dekodery że od czasu do czasu samemu trzeba robić instalacje.

Nie wiem czy jest sens robić nową instalację, skoro wczoraj - jak już pisałem post wyżej - dopiero kupiłem Cyfrowy Polsat i wczoraj również robiłem nową instalację i… ESKA.TV nie ma :confused:

a jaki masz pakiet może w tym co masz nie ma :frowning:

Przecież ESKA.TV nadaje bezpłatnie (kanał FTA).

zrestartuj dekoder i niech pobierze listę programów

U mnie Eska jest na kanale 1450.Pakiet najtańszy z możliwych :slight_smile:

Ja nie wiem… nie obrażam nikogo, ale weźcie czytajcie dokładnie i poprzednie posty… pisałem, że wczoraj była robiona cała instalacja, więc to nic nie da. Wszystko jest świeże i pobrane w całości jeśli chodzi o listę, a kanału 1450 nie mam…

@Ciuci a co robiłeś, że masz ESKĘ?

Musisz sam wyszukać kanały,tam jest kilka opcji w menu szukania kanałów.Ja mam ten śmieszny stojący dekoder ,chyba najtańszy,nie pamiętam jaki to model.Niestety nie wiem jak to jest w Twoim dekoderze bo nie miałem z nim do czynienia.

Ale powiedz co dokładnie robiłeś. Być może mój dekoder ma podobne menu. Jeśli możesz, to opisz proszę wszystkie kolejne kroki (tak jak to jest w Twoim sprzęcie).

ok.

W menu instalacji kanałów mam trzy opcje.

1.instalacja kanałów cyfrowego polsatu

2.ręczne wyszukiwanie kanałów

3.automatyczne wyszukiwanie kanałów-----TYLKO jak wybiorę tą opcję znajduje mi ponad tysiąc kanałów np.eskę,rebel tv,czwórke.

Zapomniałeś dodać że to umowa obustronna obowiązująca od 1 maja więc na Polszmacie znajdą się:

TVN, TVN HD i TVN HD+1, TVN 7, TVN24, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style, TVN CNBC oraz Telezakupy Mango 24

Co do ESKI to proponuję przeskanować satelity z opcją czyszczenia jeśli takową tuner posiada albo z opcją dokładnego skanowania BLIND.

Bardzo serdecznie Ci dziękuję Ciuci za pomoc :slight_smile: Udało się zainstalować ESKA.TV :slight_smile: Wielki + dla Ciebie za pomoc :wink: Pozdrawiam i dziękuję.

Wątek do zamknięcia.

Mam dekoder Mini HD2000 i jak zrobić program Eska.tv proszę o szybką odpowiedz…