ET-jak grać przez The all seeing EYE

(system) #1

cześć ściągnołem The all seeing EYE i chce znaleźć jakieś polskie lub jakieś fajne serwery ale nie wiem oco w tym chodzi

(Bohdan B) #2

musisz w pierwszej kolejności skonfigurować program : Tools-options-network oraz wybrać w zakładce Games grę ET

(system) #3

już wiem jak a teraz inne pytanie do tych co grają w ET gdy się podłaczam do serwerów wyskakuje mi błąd Protocol Mismath Between..... poszukałem w googlach i wiem że ten błąd znaczy o tym że mam złą wersję gry ( nie taką jak w serwerze) i to sie dzieje w każdym serwerze ten sam bła więc chciałbym się spytać tych co długo grają skąd ściągnąć Enemy Territory tak żeby mi wchodziło na większość serwerów aha i jeszcze jedno może ten błąd to coś innego jak coś to mam wersje 9.2.204.0

(Błażej) #4

Zainstaluj patch 2.60

Wklej patch 2.60b

Wklej etpro 3.2.6

Ściągnij popularne mapy

Wyłącz ściąganie(3 opcje na NO) w menu gry.

(system) #5

to tak zainstalwoałem patcha 2.60 i gdzie mam wkleić

czyli jakie bo mam braundorf_b4, oasis i podstawowe mapy

to już zrobiłem wcześniej

(Bohdan B) #6

Myślę, że najlepiej będzie jak zajrzysz : TU lub TU lub TUTAJ gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość twoich pytań

(Błażej) #7

Patch 2.60b to 2 pliki

Wklejasz je do głównego katalogu ET. Przy kopiowaniu zgadzasz się na podmiane plików.

Katalog etpro wklejasz również do głównego katalogu ET.

Gdy już wszystko zrobisz przejdź do:

pb > klikasz na pbweb i czekasz aż się zaktualizuje PunkBuster.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 26#1040126

(system) #8

dzięki

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 16:53

kurde zrobiłem to so mówiłeś Błażej ale jak sie podłączam do serwera to mi wyskakuje incorrect ET.exe version

The following packs are missing etpro/gme.todes1.pk3