ET-jak grać przez The all seeing EYE

cześć ściągnołem The all seeing EYE i chce znaleźć jakieś polskie lub jakieś fajne serwery ale nie wiem oco w tym chodzi

musisz w pierwszej kolejności skonfigurować program : Tools-options-network oraz wybrać w zakładce Games grę ET

już wiem jak a teraz inne pytanie do tych co grają w ET gdy się podłaczam do serwerów wyskakuje mi błąd Protocol Mismath Between… poszukałem w googlach i wiem że ten błąd znaczy o tym że mam złą wersję gry ( nie taką jak w serwerze) i to sie dzieje w każdym serwerze ten sam bła więc chciałbym się spytać tych co długo grają skąd ściągnąć Enemy Territory tak żeby mi wchodziło na większość serwerów aha i jeszcze jedno może ten błąd to coś innego jak coś to mam wersje 9.2.204.0

Zainstaluj patch 2.60

Wklej patch 2.60b

Wklej etpro 3.2.6

Ściągnij popularne mapy

Wyłącz ściąganie(3 opcje na NO) w menu gry.

to tak zainstalwoałem patcha 2.60 i gdzie mam wkleić

czyli jakie bo mam braundorf_b4, oasis i podstawowe mapy

to już zrobiłem wcześniej

Myślę, że najlepiej będzie jak zajrzysz : TU lub TU lub TUTAJ gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość twoich pytań

Patch 2.60b to 2 pliki

Wklejasz je do głównego katalogu ET. Przy kopiowaniu zgadzasz się na podmiane plików.

Katalog etpro wklejasz również do głównego katalogu ET.

Gdy już wszystko zrobisz przejdź do:

pb > klikasz na pbweb i czekasz aż się zaktualizuje PunkBuster.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 26#1040126

dzięki

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 16:53

kurde zrobiłem to so mówiłeś Błażej ale jak sie podłączam do serwera to mi wyskakuje incorrect ET.exe version

The following packs are missing etpro/gme.todes1.pk3