ET - nie moge dołączyć do serwera wyskakuje błąd PunkBuster

cześć ściągnołem Enemy Territory i ściągnołem patcha 2.60 i etpro-3_2_6 i włanczam gre i chce się podłączyć do serwera i mi wywala mnie do głównego menu i pisze coś o jakimś PunkBuster

Musisz aktualizować punkbustera.X:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\pb - gdzie klikasz na - pbweb i czekasz aż skończy się aktualizować.

dzięki

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 21:13

powiedziałem dzięki i zrobiłem to wchodze i znowu tak jest

to jest to co mi wyskakuje :

raportxa9.png

Wciśnij “ENABLE PUNKBUSTER” i powinno zadziałać

podacie mi linki najpopularniejszych map do ściągnięcia ??

W instalce już masz podstawowe i zarazem najpopularniejsze mapy,a dodatkowo przy każdym podłączaniu do jakiegoś serwera pobierze ci się mapa jeżeli jeszcze takiej nie będziesz miał.

Te na których grają nabki pażerne na XP :wink:

Polecam wyłączyć wszystkie opcje ściągania z serverów bo transfer przeważnie nie przekracza 10 kB/s

Wejdź w opcje/Game/ i tam gdzie będzie napisane HTTP/FTP ble ble ble

Daj wszystko na NO

Będa 3 takie opcje więc 3x NO

Ściągnij mapy :

Adlernest(final) , braundorf (beta 4), supply (final), suplydepot2, frostbite, Sw goldrush te.

Graj na powyższych mapach tylko.

http://www.enemyterritory.pl < poczytaj artykuły

http://www.etmaps.de < stąd ściągnij mapy

Jeszcze Caen

ściągnołem te mapy i jak się podłączam do serwera z mapką którą ściągnołem to mi sie od nowa ściąga i nawet jak wyłączyłem ściąganie i jak sie ściągnie to daje ESC i podłączam się do tego samego lub do innego serwera ale z tą sama mapką i od nowa się ściąga POMOCY !!

i czsami się już ładuje dochodzi do końca i wyskakuje mi incorrect ET.exe version lub

ET.exe version

etpro/following packs arce. messing

etpro/zecibormodext.pk3

etpro/warbell_etproonly.pk3

etpro/sk-somndpack.08.pk3

etpro/killnet.pk3

szukałem na innych forach i jden gościu miał podobny probkem i powiedzieli żeby ściągnąć patch 2.60b i to samo zrobiłem i nic dalej się tak dzieje

Mam nadzije że mapy dajesz do folderu etmain, jeżeli tak to nie ma szans aby się 2 raz ściągały.

A błąd z incorecct Et.exe można naprawić właśnie tym patchem 2.60b

to chyba musze wrócić do grania w Call of Duty ale dzięki za porady jeszcze raz spróbuje sprawdzić czy będzie chodziło

:slight_smile:

zaraz jak to było etnew map czy coś takiego et a i nie włączyłeś pb i dlatego ci nie chodzi rusz banią :Pa i pamiętaj że najczęściej ludzi grają na suplly depot oasis(moja ulubiona)i taka co jest ciemno dawono nie grałem to nie pamiętam

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 19:34

newetmaps.de to tak było